Lista ocen Renault Laguna III Grandtour Phase II (29) - Ergonomia

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prodigy
Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
Tutaj nie wiem skad opinie ze pali 6 l .. Czaem 7l .. Ja mam w miescie lato 8 l trasa 7.5 ale w zimie 10.5l ale pewnie dlatego ze krotkie dystanse po miesxie ale tu musze dac 4 gwiazdki.
~daroster
Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
Wszystko na swoim miejscu, po kilku tys km obsługa intuicyjna. Bez zbędnych przycisków na desce rozdzielczej, wręcz minimalistyczna w dobrym tego słowa znaczeniu.
~Paweł
Grandtour Phase II 2.0 16v E85 eco2 140KM 103kW
Fotele z dobrym trzymaniem, wszystko pod ręką - w porządku. Wygospodarowanie w drzwiach miejsca na butelkę z wodą lub kubek z kawą poprawiło by ergonomię i doznania.
~Wilczylas
Grandtour Phase II 2.0 dCi 130KM 96kW
To moja 3 laguna więc dla mnie intuicyjna, otwierana tylna szyba w klapie niezależnie od klapy rewelacja podnosi ładowność ( żadna skoda nie ma szans z ładowności)
~Kolarz
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Czujnik zmierzchu i deszczu. Tempomat i ogranicznik w miejscu specyficznym dla Renault. Radio pod ręką. Sterowanie fotelem jak w mercedesie.
~Paweł
Grandtour Phase II 2.0 16v E85 eco2 140KM 103kW
Niewygodne siedzenie kierowcy po kilku godzinach jazdy. Wolałem poprzednie swoje samochody (te większe). Brak kontrolki spalonych żarówek.
~Sevek
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Sterowanie radiem nie jest zbyt intuicyjne. Fotele niezbyt wygodne, przy odcinkach powyżej 100km wszystko zaczyna boleć.
~kusy160
Grandtour Phase II 2.0 dCi 130KM 96kW
Ergonomia jak w każdym francuskim wg mnie bardzo dobra. Jest jeden mankament - miejsce na jeden kubek na kawę.
~Pablo Pablo
Grandtour Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Wszystko pod ręką. Trzeba się przyzwyczaić do sterowania radiem z kierownicy, ale później staje się to intuicyjne.

Usterki Renault Laguna III

Renault Laguna III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Spitfire
Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
Wszystko jest na swoim miejscu, bardzo wygodny w obsłudze jest system obsługi radia i telefonu komórkowego przy kierownicy.
Renault Laguna III Grandtour Phase II