Lista ocen Renault Laguna III Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW 2007-2011 (20) - Ergonomia

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xxl
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Wszystko na swoim miejscu niewiele zmieniło się w stosunku do II Mi odpowiada zarówno hamulec ręczny elektryczny, nie rozumiem dlaczego włącznik tempomatu miałby być w kierownicy? Jest rzadko używany, poza tym włączenie jest tak samo odruchowe jak zmiana biegów, poza tym regulacja jest przecież w kierownicy. Radio telefon i CD w kierownicy jest super ale to było już w II Klima obsługa intuicyjna podobnie komputer. Nie ma zbędnych klawiszy...
~Jacek
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Jeżeli ktoś jeździł innymi Markami pewnie będzie chwilę potrzebował żeby się nauczyć na pamięć tego co tam się znajduje ale jak to Francuzach Monetki od sterowania tempomatem na kierownicy radio w po prawej stronie bez problemu przy Kierownice nie trzeba ściągać ręki Skała kierownica by usługiwać radia a co do obsługi Panelu klimatyzacji jest on bardzo intuicyjne. Ilość przycisków w samochodzie wydaje się sprowadzone do minimum
~Piotr
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Sterowanie audio pod kierownicą wymaga długiej nauki - później można docenić jego zalety. Sterowanie nawigacją przy pomocy joystika rewelacyjne, bez porównania wygodniejsze od dotykowego na ekranie. Klimatronik bardzo prosty w obsłudze. Wszystkie wyłączniki na właściwym miejscu w zasięgu ręki. Karta hands free, sposób składania tylnych oparć, otwierana szyba tylnej klapy - bardzo wygodne i przydatne.
~laguś
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Wszystko na swoim miejscu wygodne przejrzyste, Materiały wykończeniowe bardzo dobrej jakości zwłaszcza kokpit drzwi kierownica, Mi odpowiada hamulec ręczny elektryczny co prawda w klimie brakuje 0,5 stopniowej regulacji jak to było w II ale klima jest naprawdę super podobnie jak i ogrzewanie (załapałem się na koniec zimy to i sprawdziłem)
~piciu 71
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Wszystko bardzo dobrze rozplanowane i łatwe w obsłudze.Sposób obsługi klimatyzacji ekstra (tryb soft i fast doskonały pomysł). Ręczny hamulec elektromagnetyczny też świetna rzecz nie wspominając o ksenonach z funkcją doświetlania zakrętów.
~Karol
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Wszystko jest pod ręką, a obsługa jest intuicyjna. Bardzo wygodny jest joystick pomiędzy fotelami służący do zmiany ustawień audio oraz nawigacji. Myślałem, że system Hands-Free jest zbędny, dopóki nie zacząłem go używać :)
~Łukasz
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Wszystko, no prawie wszystko jest tu na swoim miejscu... No moze oprócz wyłącznika tempomatu. A i jakąś pomyłka jest usytuowanie gniazda w schowlu w podłokietniku.
~Mateusz
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Wszystko w porządku jedynie przycisk od tempomatu umieszczony pod podłokietnikiem sprawia, że trzeba w nienaturalny sposób wygiąć rękę do tyłu, żeby go włączyć
~Sławek
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
W tym wypadku trochę mi brakuje miejsca na dokumenty, jakiś kubek dosyć ubogi w schowki
Dziennik kosztów dla Renault Laguna III Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
9,4
~XL
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
intuicyjna obsługa nie przeszkadza mi ani automatyczny hamulec ręczny jak i dojście do tempomatu
Renault Laguna III Grandtour