Lista ocen Renault Laguna III Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW 2007-2011 (17) - Widoczność

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Ogólnie widoczność jest dobra ale daje cztery za to że przy moim wzroście 194 cm muszę obniżyć fotel do samego dołu aby nie Przeszkadzała mi nisko poprowadzona linia dachu Poza tym jednym elementem nie mam żadnych zastrzeżeń co do widoczność miarę Spore lusterka zewnętrzne dużo przeszkleń polskie słupki
~Karol
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
O wiele lepiej niż w Focusie. Czuć, że jest to samochód wyższej klasy. W swoim egzemplarzu mam bogate wyposażenie, m.in. fabryczną nawigację, skrętne ksenony, czujniki parkowania, świateł, deszczu, itd, które umilają podróż. W Focusie za to audio pochodzące od Blaupunkta lepiej grało.
~Mick
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Wszystko w porządku. Trzeba tylko być uczulonym na możliwość przesłonięcia widoku przez słupki A. Przynajmniej ja mam z tym problem: w zakrętach czasem muszę się dobrze przyjrzeć, żeby się upewnić czy nikt nie nadchodzi/nie nadjeżdża ktoś po przekątnej.
~xxl
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Zarówno do przodu jak i tyłu trochę przeszkadza słupek od strony pasażera w widoczności w prawo, dużo zależy od fotela i zagłówka pasażera. Na parkingu oczywiście czujniki przód i tył ułatwiają życie.
~donstef
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Naprawdę jest komfortowe. Fotele fajne. Pozycja za kierownicą super. Renówiki mają to do siebie, że naprawdę fajnie się podróżuje,
~laguś
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
W każdą stronę.Lusterka duże wyraźne łatwa obsługa poza tym od czego są czujniki parkowania- oczywiście tył i przód
~Mateusz
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Mała szyba tylna w kombi i szerokie słupki A z przodu trochę ograniczają widoczność, ale do przeżycia
~Łukasz
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Widać dobrze z każdej pozycji. Bezpieczne manewrowanie ułatwiają czujniki parkowania z przodu i z tyłu.
~Piotr
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Do przodu dobra widoczność, do tyłu zadawalająca, boczna widoczność kiepska, trzeba uważać.

Usterki Renault Laguna III

Renault Laguna III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mat
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Bardzo dobra . W przypadku kombi trzeba przyzwyczaić się do długości auta .
Renault Laguna III Grandtour