Oceny Renault Laguna III Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW 2007-2011

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Laguna III Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW 2007-2011

~calibuster
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Co można powiedzieć o Lagunie 3, samochód bardzo dobry jak na swoje pieniądze. Ciężko o lepszy z podobnej półki cenowej. Silnik 1.5 dCi 110KM to kolejnej generacji jednostka dopracowana i bezawaryjna na układzie wtryskowym Boscha. Jednostka bardzo ekonomiczna i tania w eksploatacji. Części śmiesznie tanie, średnie spalanie na poziomie 5-6l/100km. Nie ma się czego bać w tym silniku  Śmieszne są ceny używanych lagun 1.5dCi bo ludzie myślą że to...
~krych.
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
To auto mogę polecić każdemu z czystym sumieniem. Podoba mi się przede wszystkim wspaniałe wnętrze. Śliczna deska rozdzielcza , bardzo dobre materiały użyte do wykończenia , a i samo wykończenie wnętrza jest na najwyższym poziomie . Silnik 1,5 dci pracuje cichutko i w porównaniu do passata 2,0 Td wydaje się że to silnik na benzynę . Nie słychać tu tego charakterystycznego klekotu. A już Corsa 1,7 Di to \"traktor\" . Auto polecił bym dla tych,...
~pmorgala
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Auto użytkuję od 7 lat. To co mogę powiedzieć o Lagunie to przestrzeń i niezawodność. Zapakujesz do tego auta wszystko, czasami wydawało się że jak to się może zmieścić a się mieściło. Przez 7 lat ani razu na lawecie czy na holu.
~Dawid S
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
za całokształt ocena 5+ rewelacyjne autko o nietuzinkowym wyglądzie. Bardzo wygodne rewelacyjnie wyposażone moja wersja z nawi składanymi lusterkami Systemem hands-free i wiele więcej. Podstawowe wyposażenie jest w bogatej jest już bardzo bogate więc co tu dużo pisać
4,1
~PrzemoY
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Wygląda ładnie. Miejsca w bagażniku sporo. Miejsca dla pasażerów i z przodu i z tyłu wystarczająco. Trzeba przejechać więcej km aby ocenić niezawodność. Pierwsze wrażenie jak na razie bardzo dobre. Ewentualnie pomyślałbym o lepszej wersji wyposażenia (moja Expression).
~wojciech
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
moim zdaniem wybor naprawde godny polecenia - kupilem to auto za namowa kolegi, ktory ma ten sam silnik z ta sama buda ale z ubozszym wyposazeniem i jak na razie po 17 tys km i ponad pol roku uzytkowania jestem zachwycony -> renault odwalilo kawal dobrej roboty ;-)
Dziennik kosztów dla Renault Laguna III Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
7,7
~Suchy
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Po prostu brak Wad, i do tego DPF, który ma 5 wtrysk sam sie oczyszcza i jest calkowicie bezawaryjny! Jestem naprawdę w szoku ta Laguna jest zupelnie inna niż jej poprzedniczka, wszystko poprawili.
~adam
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Autem przejechałem 10.000 km oszczędności zero myślałem że będzie lepiej trasa mieszana. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Rafał
~Rafał