Lista ocen Renault Laguna III Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW 2007-2011 (7) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PrzemoY
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Biegi wchodzą płynnie. Natomiast porównując do benzyny lub do silnika z Opla 2,2dti mam wrażenie że trzeba cały czas nimi \"wajchować\" tym bardziej jakby chciało się jechać zgodnie ze wskazaniami na wyświetlaczu kiedy i na jaki bieg zmienić (pisze tu o jeździe w warunkach miejskich).
~wojciech
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
nigdy nie mialem 6-tki i stwierdzam, ze to piekna sprawa; troche trzeba pobeltac bo przelozenia sa krotkie ale na nizszych biegach auto przyspiesza juz od 2000-2100 obrotow i ladnie ciagnie tak do 2800-3000
~Dawid S
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Co do skrzynie na chwile obecną nie doszukałem się niczego co było by warte uwagi. Jednak ocena dobra bo nie jest to skrzynia perfekcyjna zasługująca na ocenę wyższą.
~krych.
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Do skrzyni biegów nie mam żadnych zastrzeżeń. Biegi wchodzą płynnie bez żadnych haczeń , porównując do mojego poprzedniego auta Opel Corsa 1,7 Di rewelacja.
~pmorgala
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
6 biegowa skrzynia jak dla mnie bez uwag. Zarówno na autostradzie jak i w mieście spisuje się dobrze.
~calibuster
6 biegów dobrze zestopniowane