Lista ocen Renault Laguna III (266) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 180 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~r34d0nly
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Tutaj niestety nie jest tak różowo. Jeśli kierowaca jest wysoki to pasażerowie z tyłu nie mają za wiele miejca. Szczególnie ważne jeśli wasze dzieci nie mają możliwości włożenia stóp pod fotele. Za to z przodu ilość naprawdę zadowalająca nawet dla 2 metrowego człowieka.
~DR
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Zmieniona pozycja w tylnym rzędzie foteli, zdecydowanie gorzej się wsiada, mniej miejsca na wsunięcie stóp, ale kiedy to się uda, pozycja wygodniejasza. Dość miejsca i na nogi i na głowę (wszyscy moi domownicy to wysocy ludzie (175 - 185cm) i dajemy spokojnie radę.
~Mariusz
Hatchback Phase II 1.5 dCi eco2 110KM 81kW
W porównaniu do Peugeota 206 to jest oczywiście niebo a ziemia. Dzisiaj wreszcie mogę bezproblemowo przewozić ludzi tak z przodu, jak i z tyłu. Oczywiście 3 dorosłe osoby na kanapie mają już ciasno, ale zdarza mi się to od wielkiego dzwonu.
~Mik
Grandtour 2.0 dCi 130KM 96kW
Kierowca na pewno nie może narzekać, chyba że ma 2+ metry. Ja nie mam żadnych problemów ze znalezieniem sobie miejsca, natomiast brat (ponad 2 m) już nie czuje się jako kierowca w pełni komfortowo - brakuje mu miejsca na głowę, mam wersję z szyberdachem.
~Michał CK
Coupe 2.0 dCi 150KM 110kW
Z przodu kierowca i pasażer mają więcej miejsca niż w nie jednym aucie typu sedan czy kombi. Z tyłu nad głową miejsca dla osób do 180cm, na szerokość dobrze bo auto jest 2+2, natomiast na nogi mało miejsca jak się przednie fotele ułoży pod osoby z przodu.
~Mieszko
Grandtour 2.0 dCi 130KM 96kW
Wygodnie. Fotel kierowcy ma fajna funkcje wypelnienia dolu plcow do prawidlowej postawy za kierownicá. Z tylu duzo miejsca. Po polozeniu tylnej kanapy bez problemu przewozilem materac 160, pralke, lodowke, rowery itp... Duzo miejsca z tylu i przodu na nogi.
~balker
Grandtour 2.0T 16v 205KM 151kW
Podejrzewam, że z tyłu mocno otyli pasażerowie mogliby mieć problem, ale ja jeszcze nie jechałem z nikim kto by narzekał. Jedynie bagażnik mógłby być większy, ale to zapewne kosztem długości, która obecnie jest najmniejsza w swojej klasie.
~Karol
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
Z przodu bardzo wygodnie. Pasażerowie z tyłu niestety nie mają zbyt dużo miejsca na nogi. Problemem jest także niemożność wsunięcia stóp pod siedzenie kierowcy i pasażera. Z tyłu w Focusie było wygodniej. Na szczęście ja tam nie jeżdżę :)
~goreckippl@wp.pl
Hatchback 2.0 16v 140KM 103kW
Z przodu bardzo dobrze, bardzo wygodne fotele. Z tyłu fatalnie, mało miejsca na nogi, tylna kanapa płaska i twarda jak ławka w parku. Na tylnej kanapie brak podparcia dla ud. Ogólnie z przodu b.dobrze a tyłu będzie wygodnie tylko osobom poniżej 180 cm.
Dziennik kosztów dla Renault Laguna III
7,2
11,0
~XL
Grandtour 2.0 16v 140KM 103kW
z przodu bez zadnych problemów zarówno na nogi jak i boki przy 187cm wzrostu z tyłu wystarczajaco nawet dla mojego wzrostu ale tylko w wesji Grandtour sedan niestety odpada zresztą jak kupować to tylko kombi jest ładna i funkcjonalna