Lista ocen Renault Laguna III (251) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 200 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~epic
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Zmiana temperatury - musisz sterować lewa i prawa strona, brak sterowania mono. Klimatyzacja w trybie AUTO, zawsze włącza sprężarkę klimy
~asb
Coupe 3.5 V6 240KM 177kW
Wentylacja działa ok. Dodatkowe przyciski soft i fast. Klima automatyczna dwustrefowa (nie testowałem w dużym upale). Minus to mały wyświetlacz klimy.
~maciek1603
Grandtour 2.0 dCi 130KM 96kW
Bardzo dobra, wręcz doskonała, szyba nigdy nie paruje przy włączonej klimie na auto, szybko się odmraża w zimę. Z tego jestem bardzo zadowolony.
~Adam
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Nigdy bym nie przypuszczał, że nawet podczas mrozu w ciągu 3-4 minut przestaje dokuczać dyskomfort chłodu...Klima w upały chłodzi jeszcze szybciej...
~Spitfire
Grandtour Phase II 2.0 dCi 150KM 110kW
Wszystko w porządku, dwustrefowa klimatyzacja działa bez zarzutów. Bardzo sprawnie działa funkcja ogrzewania przedniej szyby - przydatne zwłaszcza w zimie.
~Arek . Z
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Klimatyzacja bardzo wydajna, (funkcja soft to rewelacja ), Jeśli chodzi o ogrzewanie to mógłby się trochę szybciej nagrzewać w zimę.
~krych.
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Nie wiem jak to będzie zimą , ale klimatyzacja działa sprawnie i szybko schładza wnętrze. Dmuchawa pracuje cichutko i nawet nie ma co porównywać do Corsy.
~Darek
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Super wydajna klimatyzacja w trzech ustawieniach, podgrzewane fotele, których wartość mozna ocenic przy wsiadaniu do auta o 4 rano przy minus 20 na dworze.
~Martinoooo
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Generalnie ok. Z powodu silnika Diesle-a wnętrze rozgrzewa się dość długo. Mam wrażanie , ze ogrzewanie tylnej szyby działa za wolno (za delikatnie)
~man
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Klimatyzacja jest super. w ciągu 5 sekund już jest efekt. na pewno dużo lepszy niż w Skodzie Superb lub Passata.. po prosto nie słychać się jest włączona.