Lista ocen Renault Laguna III (251) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 200 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~XL
Hatchback 2.0 16v 140KM 103kW
Sprawdziłem w ekstremalnych jak na Polaka warunkach do 46 stopni na zewnątrz w słońcu błyskawiczne wychłodzenie do zadanej temperatury i to nawet ciche Fast urzywałem żadko Auto wystarcza
~Piotr
Hatchback 2.0 dCi 150KM 110kW
Dosyć długo nagrzewa się w środku, ponieważ silnik do nagrzania się do temperatury roboczej potrzebuje 12-15 km, za to klimatyzacja automatyczna działa rewelacyjnie.
~Wojtek
Grandtour 2.0 dCi 130KM 96kW
Klima wydajna szybko chlodzi w upał, ogrzewanie bardzo dobre, grzałki nurkowe szybko nagrzewają płyn a o wnętrze dba dodatkowa grzałka elektryczna więc szybko mamy ciepło w autku
~franeks444
Hatchback Phase II 1.5 dCi eco2 110KM 81kW
Szybko chłodzi, dobrze ogrzewa. Od czasu do czasu wymiana filtra kabinowego i serwis klimy - będzie działać bez zarzutu. Klima dwustrefowa. Nawiew również na tylną kanapę.
~Adek
Hatchback 2.0 16v 140KM 103kW
Wszystko ok poza jednym drobnym mankamentem. Klima automatyczna - nie ma możliwości włączania klimatyzacji przy jednoczesnym obiegu wewnętrznym pojazdu. Dziwne ale tak jest.
~mackmannn
Grandtour 2.0 dCi 150KM 110kW
Wszystko super, zwłaszcza klima s opcją SOFT - nie łagodne chłodzenie bez urywania łba. Nie znam innych aut z tą opcją, bardzo przydatne zwłaszcza jeżeli komuś klima szkodzi.
~Marcin
Coupe Phase II 2.0 dCi 175KM 129kW
Klima działa ok. Są 3 tryby klimatyzacji, soft auto i jakiś inny. Włączam auto i się nie przejmuje. Mam podgrzewane siedzenia i to mi najbardziej się podoba. Jest nawiew z tyłu.
~Vayha
Hatchback 2.0 16v 140KM 103kW
Ogrzewanie perfekcyjne, rozkład nadmuchu idealny, nie piździ po pysku chyba, że tak ustawimy. Opcja Fast i Soft zdaje swoje zadanie. Samochód szybko się nagrzewa.
~edip1976
Grandtour 2.0 16v dCi 180KM 132kW
nic dodać nic ująć. działa bezproblemowo. w zimie szybko sie nagrzewa. Polecam podgrzewane Fotele! chyby malo co tak potrafi umilić pierwsze chwilę w zimnym aucie jak ciepły fotel!
~andrzej
Hatchback 2.0 16v 140KM 103kW
Climatronik jest naprawdę dopracowany. Automatyka sprawdza się do tego stopnia, że praktycznie nie używam ustawień ręcznych, jedynie przełączam między AUTO i SOFT.