Lista ocen Renault Master IV Pojedyncza kabina podwozie (8) - Silnik

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~darek33
Pojedyncza kabina podwozie 2.3 dCi 125KM 92kW
Posiadam 125 konną wersję, z prostszą turbiną. Silniczek mimo że jeździmy głównie ładunkiem ( na plecach skrzynia 10 palet ) sprawuje się zaskakująco dobrze, jest dość elastyczny a co najważniejsze - mało pali. średnie spalanie z taką budą ( kurnik na dachu ) to 10,8 l / 100 km. Najmniej spalił 8,9 l na sto, ale jechałem z dwustukilowym ładunkiem na równej trasie.
~Piotrek
Pojedyncza kabina podwozie 2.3 dCi 170KM 125kW
Silnik niby mocny bo aż 170 KM ale żeby jechał trzeba go kręcić wysoko. z dołu jeździ lepiej moja toyota dyna (zawsze tak samo załadowana, która ma tylko 100 km)
~jentro
Pojedyncza kabina podwozie 2.3 dCi 150KM 110kW
Mam kontener na 8 palet z windą, napęd tylny i blizniaki. Silnik jest zdecydowanie za słaby do tego auta, szczególnie pod ciężarem, przez to też bardzo dużo pali!!!
~kris
Pojedyncza kabina podwozie 2.3 dCi 125KM 92kW
Silnik sprawuje się bardzo dobrze , nawet przy 1500 kg ładunku jest nie ma problemów z ruszaniem i utrzymaniem prędkości
~medico@autograf.pl
Pojedyncza kabina podwozie 2.3 dCi 125KM 92kW
auto z kabiną sypialną i zabudową w plandece wymiary dł.4,5 szer 2,25 wys 2,35 z możliwością podniesienia do 2,5 metra. silnik słaby.
~jastrzab
Pojedyncza kabina podwozie 2.3 dCi 125KM 92kW
porażka!!! nie da się tym jeżdzić a zeby coś wyprzedzic trzeba sie do tego zabierać z biegu 3 lub4
~jak
Pojedyncza kabina podwozie 2.3 dCi 150KM 110kW
260 tys. ciężkiej pracy i pracuje jak nowy. Trochę pali ale mam dużą zabudowę.
~grzegorz
silnik mało elastyczny nawet przy ekonomicznej jeździe spala 10 l na 100km