Lista ocen Renault Megane I Coupe (10) - Karoseria

Na liście zabraknie 158 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Slav
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Nie wiem za bardzo, co tu mam napisać, bo auto ma 19 lat - karoseria JEST :D Miało robiony jeden próg, który znowu gnije, oprócz tego było malowane, bo schodził lakier bezbarwny - to jest chyba typowe dla tego modelu. Nadkola zaczęło brać, wszystko jest na bieżąco zaprawiane. Oprócz tego rdza jest pod uszczelkami drzwi przy lusterkach i w kilku innych nieznaczących miejscach. Podłoga niezabezpieczona i o dziwo w dobrym stanie, brak dziur....
~Rafał
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Auto naprawdę świetne ale karoseria wraz z lakierem to chyba największa bolączka tego modelu. Miałem dosłownie wyżartą dziurę na tylnym nadkole i w sumie naliczyłem 9 ognisk rdzy, naprawdę warto obejrzeć dokładnie to auto pod tym kątem przed kupnem. Jeżeli chodzi o lakier to normą jest schodzenie bezbarwnego z maski i dachu, w paru egzemplarzach widziałem że na prawym krańcu spojlera też schodzi.
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Mimo 20 lat na karku karoseria trzyma się naprawdę nieźle, rdza wyłazi jedynie na zamku maski, po zimie nic nie wyszło, podłoga w świetnym stanie.
~Warszawiak
Coupe 1.4 i 16V 95KM 70kW
Blachy nie są bardzo grube, przez co auto nie waży bardzo dużo. Rdza chętnie je bierze, ale u mnie problem występuje w małej skali.
~17stary
Coupe 1.9 dTi 100KM 74kW
W sumie wszystko prócz spoilera nie korodowało.
Renault Megane I Coupe