Lista ocen Renault Megane I Coupe (86) - Widoczność

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Coupe 1.6 i 90KM 66kW
Widoczność mi się bardzo nie podobała, akurat dla mnie słupek był w bardzo złej pozycji i zasłaniał mi mocno drogę podczas rozglądania się na skrzyżowaniach. Za to z tyłu było spoko, jako młody kierowca nie miałem problemu z oceną odległości, tam gdzie widać w szybie spojler to tam kończy sie auto :3
~pesos69
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
widocznosc ok wliczajac lusterka ......lusterka sa z zalamaniem na 1/3 co jest bardzo przydatne jedynie co czasem przeszkadza to spoiler z tylu czasem na srodkowym lusterku jest spoiler a nie to co szukam heheh
~smoon
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
to jest coupe nie van nie ma co sie spodziewać pięknej widoczności. Cofanie w nocy jest udręka szczególnie jak sie ma przyciemniony cały tył ... ale nie po to sie kupuje taki samochód do sprawnego poruszania sie wystarczy
~Rafał
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Moim zdaniem idealna, lusterka pokazują wszystko co potrzeba, żeby zobaczyć koniec maski wystarczy się delikatnie pochylić a z tyłu też wszystko widać, chociaż tył jest ciut wyżej przez co może coś umknąć
~Arkadiusz
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Widoczność jest bardzo dobra oprócz cofania do tyłu, trzeba uważać ponieważ tył jest wysoki i nie widać poniższych przeszkód, ale od tego są lusterka a nie obracanie głowy do tyłu... ;)
~Slav
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Z przodu ok, z tyłu jak to w coupe - słabo, ale auto jest dość kompaktowe i większych problemów przy parkowaniu nie ma. Słupki przednie mi osobiście nie przeszkadzają.
~Kondziu (konrad.era@interia.pl)
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Pomimo z pozoru niewielkich szybek z tyłu po bokach oraz tylnej widoczność całkiem dobra jak na samochód w nadwoziu coupe. Przednia szyba oraz boczne przednie wystarczające.
~chromiq
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Nic dodać nic ująć wystarczy zająć dobrą pozycje i widać wszystko nawet nadlatujące samoloty :P Jeśli nie przyciemnisz wszystkich szyb na 90% zobaczysz wszystko :)
~luki
Coupe 1.4 i 16V 95KM 70kW
przód elegancko, tył powiem tyle - cofanie tylko po lusterkach. Mała szyba mocno pochylona nic nam nie pomorze i szerokie słupki utrudniają widoczność
Dziennik kosztów dla Renault Megane I Coupe
5,7
~Megi
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
jest to sportowe auto przyjemnie w środku może z tyłu ciasno i mały kufer ale nadrabia innymi rzeczami pamiętajmy że jest to coupe a nie limuzyna
Renault Megane I Coupe