Lista ocen Renault Megane I Coupe (168)

~Arkadiusz
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Auto ma DUSZE, posiadający właściciele tego auta wiedzą doskonale o co chodzi... ;)
~Krzysiek
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. W tej cenie nie kupiłbym nic lepszego (kupiłem z przebiegiem 105500 od pierwszego właściciela , kupiony w salonie w Polsce - 9lat jeden właściciel!). Silnik i wygląd bardzo duży plus. Bardzo dobre hamulce. Plus za zabezpieczenie antykorozyjne. Gdyby nie polskie drogi... Zdecydowanie polecam jeśli szuka ktoś ładnego auta z zacięciem sportowym za ok 15tys zł. Będe zmieniał tylko i wyłącznie z powodu...
2,5
~Nigdy więcej Renault
Coupe 2.0 i 16V 150KM 110kW
Było to moje pierwsze auto. Jednak trafił mi się jakiś felerny egzemplarz. Auto częściej było u mechanika niż na drodze. Gdyby nie autocasco na samą tylko lawetę wydałbym podcasz 4 lat połowę jego wartości. Absolutnie odradzam. Jak ktoś chce auto o sportowych zapędach za niewielkie pieniądze, proponuję Celicę. Nie popełniajcie mojego błędu
~skakropka@o2.pl
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Renault Megane Coupe 1.6 RT. Samochód za rozsądne pieniądze, dla ludzi (nie obciążonych liczną rodziną) którzy zaczynają szukać czegoś z zacięciem sportowym. Tanie w utrzymaniu, pod warunkiem, że nie trafisz na zgnitka-rozbitka. Mogę polecić z czystym sumieniem.
Coupe 1.6 i 16V 110KM 81kW
Uczciwy samochód jak za te pieniądze, wyposażenie i silnik wystarczające, ciekawa alternatywa dla niemieckich marek na pierwszy samochód.

Usterki Renault Megane I

Renault Megane I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu