Oceny Renault Megane I Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW 1999-2003

Renault Megane I Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW 1999-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Megane I Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW 1999-2003

~Spierr
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Silnik bardzo dynamiczny jak na taką pojemność. W porównaniu do innych aut o tej samej pojemności jest to istna rakieta. Do 100 km/h w mniej niż 10 sekund to zadowalający wynik, a prędkości nawet około 190 nie są az tak gigantycznym wysiłkiem dla niego!! Wadą tego silnika są cewki które bardzo często sie psują i mała elastyczność silnika. Poniżej 2500 auto praktycznie sie nie rozpędza ale kiedy przekroczy 3500 naprawdę robi sie wesoło....
~elpiechu@op.pl
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Dobre auto do jazdy po mieście i w koło kimina. Mieszkam w Anglii i 2-3 razy w roku jade do Polski. Jechałem nim 200km/h ale to nie jest auto do takiej prędkości. Potymalna prędkość na autobanie to 130km/h. To mało kiedy się jedzie 1500km. Jeździłem Volvo, Audi, Mercedesem, okazyjnie wieloma markami. Może się czepiam ale jeżdżąc meganką cały cza czekam aż się coś zepsuje, Przed trasą zawsze szybka zdrowaśka żeby się renia nie rozkraczyła ;)...
3,4
~Chomik
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Przy zakupie miała na liczniku 180000 km. Sporo rzeczy do zrobienia - prawdopodobnie poprzedni właściciel nie dbał. Przyśpieszenie łapała dopiero po przekroczeniu 100 km/h, problemy z elektryką, dosyć cicha, mokra w środku (pleśń pod siedzeniem), blacha zdrowa.
~Warszawiak
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Moje pierwsze auto. Udało mi się kupić od pierwszej właścicielki, kobiety w dostojnym wieku. Przebieg oryginalny, przez co z jednej strony mało wyeksploatowany, ale dużo stał. Chcę mieć Megankę aż padnie :D
~Arczi
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Ogólnie rzecz biorąc jest to mój pierwszy samochód z którego jestem bardzo zadowolony . Mimo iż pojawiają się drobne usterki najczęściej związane z elektryką to i tak uważam że ten samochód w tej wersji jest bardzo dobry dla młodego kierowcy
3,5
~PiotrWN
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Samochód można ocenić trochę powyżej przeciętnej - miękkie zawieszenie dobrze sprawuje się na naszych drogach, jedzie się dość komfortowo pod tym kątem, gorzej w zakrętach, ale w końcu to samochód na drogi, a nie na tor. Nie kupiłbym go ponownie, tylko z jednego względu, wolałbym większe auto :) Tak to jeśli egzemplarz jest sprawdzony - uważam że warto, trzeba na maglownicę uważać.
Dziennik kosztów dla Renault Megane I Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
7,9
~Dawid
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Kupowałem pojazd 8-letni za śmieszne pieniądze w porównaniu do Golfa czy nawet Focusa, ale też i oczekiwania nie były aż nadto wielkie, wszak Megane I wyszła na świat 16 lat temu. Jak dotąd jeżdżę, poważnych awarii nie było, i oby nie było ich dalej.
3,5
~guchy
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Autko ładne, ekonomiczne (raczej), standardowy sprzęt audio bdb, CD też, choć w drzwiach kierowcy trzeszczy przy głośniejszym basie (ale nie głośnik, tylko plastiki na drzwiach - pewnie po prostu zużyte).
~drylu
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
Bardzo fajne auto z rewelacyjnym silnikiem. Dla samego silnika warto kupić to auto. Jak każde auto ma swoje niewielkie wady, ale one zupełnie nie przeszkadzają w codziennej eksploatacji i nie są uciążliwe.
~krakuska
Hatchback 1.6 i 16V 107KM 79kW
autko ma 10 lat ja go mam od 2 i w sumie jest ok ale...jak nim jeżdz mam wrazenie ze sie zaraz rozpadnie...tu coś trzeszczy tam cos zgrzyta...jakos tak..dziwnie..choć sie w sumie nie psuje,,,ma duzo przestrzeni, jest pakowne i ładne
Renault Megane I Hatchback