Lista ocen Renault Megane I Kombi (86) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~czesiosław
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Autko jest dość przestronne. Pasażer z przodu ma dużo miejsca na nogi, nawet osoba z długimi nogami nie będzie szukać miejsca. Z tyłu komfortowo będą podróżować 2 osoby, na krótkich dystansach 3. Nie jest to bus, nawet w kombi jest mało miejsca na tylnej kanapie. Jedno co mi przeszkadzało w dłuższej podróży to klapka od popielniczki. Przy wpiętej ładowarce do GPS, szufladka po prostu wbijała mi się w kolano, jest idealnie w takim miejscu, że...
~czesio
~calaPRAWDAoMEGANIE
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Miejsca jest dla kazdego pod dostatkiem. Ja sam mam 185cm i spokojnie jeszcze moglbym odsunac fotel do tylu. Jedyny minus to chyba taki ze siedzenie w meganie jest wysoko. Tak wiem ze jest regulowane ale pomimo max.opuszczenia w dół mnie wciaz wydaje sie jakbym siedziel w autobusie i widze wszystko i wszystkich. Chyba bylem przyzwyczajony do innych aut gdzie siedzialo sie nisko no ale nie tutaj - to jedyny minus ktory naprawde mi przeszkadza.
~Marek
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Nie rozumiem tych osób które narzekają na małą ilość miejsca z tyłu. Mam fotel odsunięty maksymalnie do tyłu i jeszcze żaden pasażer jadący za mną nie stwierdził, że ma mało miejsca. Na pewno nie jest to auto dla długich tras z 5 osobami na pokładzie, ale to akurat przypadłość większości osobówek. Jak w 5 osób to 1 musi być dzieckiem :D
~Przemek - po kolejnych 3 latach
Kombi 1.9 dCi 102KM 75kW
Jestem dość duży i jak sobie zrobię dobrze fotel z przodu to z tyłu jest już ciasnawo. Ale nie jest to jakiś wielki samochód więc myślę że jest mimo wszystko ok. Za to bagażnik jest ogromny. Po złożeniu tylnych siedzeń przewiozłem w całości szafę i nawet klapa się zamknęła ku zdumieniu sąsiada z którym pakowałem graty.
~Stefan
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Spodziewałem sie ze bedzie dużo gorzej, w porównaniu z Toyota Corollą jest doskonale, kierowca i przedni pasażer mają bardzo dużo miejsca, z tyłu jezeli przednie fotele nie są wysuniete na maksa też bardzo ok, co do wyskości ja mam 1,85 a nad głową jeszcze jakies 15-20 cm z tyłu z przodu chyba tez ale to kombi.
~Kuba W.
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Miejsca jest wystarczająco dużo. Wersja kombi właśnie powinna mieć dużo miejsca. I tak jest,z tym, że tylko na tyle, w bagażniku. Nie powiem, jest on naprawdę bardzo pojemny, można przewozić większe rzeczy. Natomiast pasażerowie muszą pogodzić się z miejscem na tzw. styk. Ani za mało, ani za dużo.
~Buli
Kombi 1.9 dCi 102KM 75kW
Bardzo wygodne siedzenia, dla 4 osób rewelacyjnie zarówno z przodu jak i z tyłu. Bardzo dużo miejsca na głowę mimo wysokiego wzrostu. W 3 osoby na tylnej kanapie już gorzej bo kanapa jest doskonale wyprofilowana dla dwóch osób. Przydałby się jeszcze tylko podłokietnik z przodu i z tyłu.
~Bartek
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
auto przestronne. Ktoś wcześniej pisał że ma 190cm wzrostu i jest ciasno.Ja też mam tyle wzrostu i jakoś nie odczuwam ciasnoty. Jeśli siedzi za mną dorosła osoba no to trzeba sie przesunąć z fotelem do przodu,ale i tak pozostaje sporo miejsca dla kierowcy. W koncu to samochod sredniej klasy, a nie limuzyna
Dziennik kosztów dla Renault Megane I Kombi
7,1
10,1
9,3
~Tom WEST
Kombi 1.9 dCi 102KM 75kW
Dla osób średniego wzrostu spokojnie wystarczy. Dla osób powyżej 190cm to auto może robić się ciasne, w tym sensie, że na przednich fotelach jest miejsca full, ale tym samym w tyłu robi się odpowiednio ciasno. Dla osób niskiego wzrostu będzie miejsca jak w limuzynie.
Renault Megane I Kombi