Lista ocen Renault Megane I Kombi (143)

~Roger
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Mogło być lepiej, Pod tym względem toyota jest lepsza (Układ jezdny)
2,8
~Paweł K.
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
NIE POLECAM >>>NIKOMU<<< Samochód dobry ale dla starego dziadka który jeździ od święta do kościoła. Wygoda ZEROWA, wszystko się tłucze wewnątrz. Jazda na dłuższe trasy to mordęga.
3,2
~Mateusz
Kombi 1.9 dCi 102KM 75kW
Nie specjalnie przepadam za tym autem. Komfortu jazdy próżno szukać, oraz średni wygląd. Często naprawiany oraz trudne do zlokalizowania usterki silnika. Tutaj się Francuzi nie popisali.
~ddd
Kombi 1.9 dCi 102KM 75kW
Mocny, chodzi jak przysłowiowy zegarek. Oleju wziął 0,5l na 12000 km, czyli prawie nic, a ma przejechane prawie 170000 km! (Silnik)
~Mariusz M Żary
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
nie ma się czego doczepić, na 14 lat i tylko drobne bomble rdzy na błotniku.
~robcik1@poczta.onet.pl
Kombi 1.4 e 75KM 55kW
Ja jestem zakochany w tym samochodzie ( chociaż należy do mojej siostry), piękny czerwony , idealna sylwetka , można przewieść szafę, biurko czy nawet mniej wybredną blacharę :))))) (blachara- kobieta lecąca na samochód) i wzbudzić w niej podziw :))))))
4,1
~KJS
Kombi 1.4 e 75KM 55kW
To świetne auto dla czteroosobowej rodziny z dużym psem, spokojnie mozna sie nim wybrac na mazury !!!
~wike
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Bez problemów wchodzi na obroty, ładnie przyspiesza choć 1,4 na kombi to ciut mało (szczególnie załadowane) (Silnik)
~Mike
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Nic dodać nic ujac - od 30 tyś jeżdżę na lpg - sekwencyjny wtrysk gazu vsi - prins jedyne koszty to był obowiazkowy przegląd w aso a tak zero problemów - pieknie pracuje na tej instalacji IV generacji (Silnik)
Dziennik kosztów dla Renault Megane I Kombi
7,1
10,1
9,3
3,6
~MIK
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Dam 4, bo był komfortowy i dość oszczędny. Niestety głośny, tandetne materiały i tylko średnia niezawodność.
Renault Megane I Kombi