Lista ocen Renault Megane I Kombi (143)

~grusiak
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
zadziwiająco dobre auto jak na francuza. bardzo dobre hamulce i ponad przeciętny układ kierowniczy z zawieszeniem. znaleziono dobry kompromis między komfortem i trakcją.
~GallAnonim :)
Kombi 1.9 dCi 102KM 75kW
Podsumowując samochód naprawdę wart polecenia ekonomiczny, przestrzenny i jeżeli ktoś o niego będzie dbał to pojeździ kilka ładnych lat :)I nie słuchajcie opinii że silnik dci to chłam bo to nie prawda te silniki chodzą przecież w transporterach i naprawdę tam ciężko pracują do tego bezawaryjnie, jeżeli ktoś wam powie że to słaby silnik to znaczy że nie zna się ani troszkę na samochodach te silniki chodzą również w volvo i naprawdę fajnie się...
~adam p
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
ogólnie jestem bardzo zadowolony z renault megane w tym silniku, auto jest dynamiczne, oszczędne i w miarę niezawodne, czasami zdarzą się jakieś drobne usterki, ale moim zdaniem są one spowodowane wiekiem oraz przebiegiem tego samochodu
~Sroqraf
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Tanie i naprawdę wygodne auto. Nie mam zastrzeżeń. Dużo pomieści, bagażnik to mała ciężarówka i można naprawdę sporo gratów przewieźć. Moja dzielna Renata.
~Bartek
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Bardzo dobry samochod dla ludzi,którzy wiedzą do czego potrzebuja samochodu Jest to doskonaly samochod dla 4 osobowej rodziny.Samochod do jazdy a nie do wyścigów. Dobry na dlugie trasy. Przede wszystkim bardzo wygodny.Jesli potrzebujesz wygodnego i niedrogiego samochodu to lepiej kup megane niz przereklamowanego VW golfa...
~Darek37
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Samochód naprawde dobry niezłe wyposażenie 4 poduchy ABS klima el.sz wspopmaganie duża przestrzeń ladna sylwetka moze jeden minus silnik 1,4 brakuje mocy przy pełnym obciążeniu trzeba kręcic troszke na obroty to wtedy dynamika jazdy jest dobra wiec polecał bym silniczek 1.6.Nie przerabiam na gaz bo widzę ze niema potrzeby przy takim spalaniu
~CUKIER
Kombi 1.9 dCi 102KM 75kW
Pomimo zastraszania awaryjnością tych samochodów muszę stwierdzić że to naprawdę samochód wart swojej ceny bo jest bardz komfotowy i niezawodny jak się o niego dba. Jak się go regularnie serwisuje to odwdzięcza się bezaawaryjną jazdą i małym zapotrzebowaniem na paliwo.
3,3
~dembus
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Bardzo dużo jedże i cenie w samochodach pewne prowadzenie, szybkie rekacje na ruchy kierownicą (czucie drogi) i dobry elastyczny silnik. Meganka ma tylko to ostanie. Dla mnie oprócz jakości materiałow ważne jest również ich dopasowanie przez co po 100 000 km mozna podróżować bez koncertu dobiegającego z zawieszenia i deski rozdzielczej - niestety od Megance nie moge tego powiedzieć. Za mało jakości, za dużo krągłości
~trebor
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Zgrabne kombi ,które mimo 8 lat wcale nie wygląda staro.
Dziennik kosztów dla Renault Megane I Kombi
7,1
10,1
9,3
3,1
~Grzesiek30
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Marne auto, gdyby nie było w rodzinie i nie dostałbym go w spadku za darmo, to bym go nigdy nie kupił.
Renault Megane I Kombi