Lista ocen Renault Megane I Kombi (143)

~Agnieszka
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jezdze autem od 3 lat i jestem z niego zadowolona, prowadzi sie go przyjemnie, przyspiesza bez oporow. Zaczyna sie robic glosna przy 150km/h, ale do zniesienia. Brak jak do tej pory powaznych usterek, tylko naprawy eksploatacyjne. I do tego ladnie sie prezentuje.
~Przemek - po kolejnych 3 latach
Kombi 1.9 dCi 102KM 75kW
Witam wszystkich ponownie, poprzednią ocenę wstawiłem 3 lata temu. Jeżdżę Renią dalej bo jakoś nie daje powodów do narzekań. Ma się całkiem nieźle.
~czesiosław
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Ogólnie samochód jest przyjemny. Byłem zagorzałym przeciwnikiem wszystkiego co francuskie. Przez przypadek wszedłem w posiadanie Meganki i jestem mile zaskoczony. Mówimy tu oczywiście o klasie, w której nie oczekuje się szału, ale jest to samochód jak dla mnie bardzo wygodny, dobrze zrobiony. Jeśli chodzi o awarie to nie zauważyłem większej różnicy między francuzem, a innymi autami, które miałem (VW, AUDI, FIAT).
~czesio
~Tom WEST
Kombi 1.9 dCi 102KM 75kW
Auto jak na \"francuza\" super. Jeśli wynikają problemy, to zwykle z nieumiejętnego korzystania. Znam takich, co nie mają wyobraźni i tam auto co chwilę musi oglądać warsztat, ale to nie problem auta a użytkownika.
~Przemek
Kombi 1.9 dCi 102KM 75kW
Jeśli potrafisz myśleć samodzielnie i nie boisz się łamać stereotypów i bezpodstawnych opinii wszystkich dookoła a przy okazji szukasz dobrego wozidełka w uczciwych pieniądzach to ten samochód jest bezkonkurencyjny. Większość i tak kupi vw albo skodę za 2x takie pieniądze za produkt wcale nie lepszy.
~Kuba W.
Kombi 1.9 dTi 100KM 74kW
Ogólnie jestem zadowolony z tego samochodu. Może nie jest zbyt wygodny ani komfortowy, ale za to bardzo dynamiczny i oszczędny, a oszczędność w tych czasach to bardzo ważna rzecz. Części do tego samochodu są w bardzo niskiej cenie, większość można sobie znaleźć na szrocie. Także ja osobiście polecam to auto.
3,5
~przeciwnik
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Ogólnie troche wszedzie sie rozpisalem wiec jest co poczytac. Juz troche jezdze tym samochodem i tak jak pisalem w innych podpunktach. Jezeli ktos szuka auta bezawaryjnego to napewno to auto tym nie jest. Oprócz kilku naprawde powaznych awarii ciagle cos jest nie tak. Jak nie zawieszenie, to jakas uszczelka, to poduszka skrzyni biegów itd.itd. Nie jestem jakimś tam mega marudą ale jak na poczatku przez pierwszy rok bylem zadowolony tak teraz...
~Marek
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Poza wymienionymi naprawami zero problemów, tylko wymiany eksploatacyjne. Ceny części dobre, ceny serwisów różne (w zależności od warsztatów). Radzę unikać ASO bo drogo liczą i jakość wątpliwa. Jeśli tylko serwisujemy auto na bieżąca w DOBRYM warsztacie to odwdzięcza się nam dobrą i bezproblemową pracą.

Usterki Renault Megane I

Renault Megane I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~calaPRAWDAoMEGANIE
Kombi 1.6 i 16V 110KM 81kW
Calosc oceniam bardzo pozytywnie. Tak jak wspominalem znam wlascicieli ktorzy narzekają ale najczesciej sa to ludzie ktorzy kupili megane sprowadzoną z niemiec od handlarza ktory zapewnial ze auto jest od 1 wlasciciela i po wymianie kompletnie wszystkiego. No a pozniej sie narzeka ze francuzy awryjne. Ja nie mam zadnych problemow. Tylko leje paliwo i oczywisice wymieniam wszystko na czas czyli plyny i filtry.
Renault Megane I Kombi