Lista ocen Renault Megane I Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW 1999-2003 (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
auto przestronne. Ktoś wcześniej pisał że ma 190cm wzrostu i jest ciasno.Ja też mam tyle wzrostu i jakoś nie odczuwam ciasnoty. Jeśli siedzi za mną dorosła osoba no to trzeba sie przesunąć z fotelem do przodu,ale i tak pozostaje sporo miejsca dla kierowcy. W koncu to samochod sredniej klasy, a nie limuzyna
~Darek37
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
nawet jak na combii to miejśca jest sporo,aczkolwiek zawsze mozna powiedziec ze są lepsze samochody dla porównania przestrzeń bagazowej z Polo combii z 99 roku Meganka wypada bardzo dobrze lepsze rozwiazanie nawet dolnej krawedzi przy wkładaniu bagazy jak przy Polo
~Darek37
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Wersja Combi miejsca naprawde sporo załadowany cały bagaznik sprzętem torbami i zakupami az sam sie zdziwiłem gdzie sie to pomieścilo ale dała radę
~the_stig
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
pod tym wzgledem prawie doskonaly (jak na te klase aut). z przodu sporo miejsca, z tylu tez calkiem przyzwoicie, no i ta tylna kanapa... miod
~Walgrad
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Auto ma duży bagażnik (kombi) zmieściły się tam np 3 szt drzwi pokojowych 80 szer. Praktycznie nie wykorzystywałem założonego haku
~Marcin
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Dużo miejsca w bagażniku. Wysokie osoby będą się dobrze czuły w tym aucie, ponieważ jest dużo miejsca nad głową.
~Sroqraf
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Nie słyszałem narzekań pasażerów na brak miejsca. Każdy jest zadowolony. Ja jako kierowca najbardziej.
~Rafał
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Przedni rząd siedzeń jest super. Z tyłu jest nieco mniej miejsca, ale też nie ma tragedii.
~wike
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
wygodne fotele, pełna regulacja, dużo miejsca z przodu choć z tyłu raczej dla dzieci niż 3 osób dorosłych
Dziennik kosztów dla Renault Megane I Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
13,3
9,4
~SimonT
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Za mało m-ca z tyłu i niewygodna kanapa (wyszło na trasie 1500 km w jedną stronę przy 4 osobach)
Renault Megane I Kombi