Najnowsze oceny Renault Megane

~CorLeone
Grandtour 1.4 16v TCe 130KM 96kW
Renault Megane III
Uważam, że jest to dobry wybór dla młodej rodziny. Ostatnie promocje powodują, że wygrywa z konkurencją niemiecką i czeską stosunkiem jakość cena.
~Darek M :)
Hatchback 1.6 16v 110KM 81kW
Renault Megane III
Jestem posiadaczem takiego modelu od ponad roku. Samochód sprowadziłem z francji . Jego przebieg przy zakupie wynosił 90000 km. Zacznę od spalania . Często widzę na internecie opinie, że przy delikatnej jeździe można obniżyć spalanie do 5 litrów. Być może tak jest ale trzeba mieć na uwadze jedno. Renault nie da się jeździć delikatnie w polsce . W samochodzie poniżej 120 kilometrów na godzinę nie odczuwamy jeszcze prędkości i wydaje się , że...
~Tomasz Nowakowski
Kombi 1.5 dCi 105KM 77kW
Renault Megane II
Moje Renault Megane II Kombi 1.5 dci (106 KM) z 2007 roku zostało kupione w polskim salonie, wersja bez DPF(filtra cząsteczek stałych) ! Modele z tego roku zostały bardziej dopracowane i unowocześnione przez firmę Renault, co widać chociażby po kulturze pracy silnika. Aktualny przebieg od nowości to 276400 km - a silnik jak i turbina są suche ! Jedyne co w nim robiłem to Rozrząd z pompą wody wymieniany co 70 tys tys. km i pasek klinowy. Silnik...
~skubi1
Coupe 1.6 16v 110KM 81kW
Renault Megane III
Auto posiadam niespełna trzy lata i przejechałem nim ponad 40 000 km. obecnie ma 79 000 więc myślę że moja pozytywna ocena jest poparta dobrym jego przetestowaniem. Moją całkowicie pozytywną opinię burzy jedynie skrzynia biegów, która według mnie jest źle zestopniowana.
~agartii
Grandtour Facelifting 1.6 16v 110KM 81kW
Renault Megane III
Ciekawe auto o ponad przeciętnym wyglądzie. Dużo osób zwraca na nie uwagę. Po za wyglądem to niczym szczególnym się nie wyróżnia. Można się nim pochwalić. I to by było tyle w temacie. Ważne że się podoba kobietom, jeśli takie jej kupisz to będzie szczęśliwa że może takim jeździć i będzie uważać że jest to najlepsze auto na świecie.
~jacekn2
Hatchback Facelifting 2013 Energy TCe 130KM 96kW
Renault Megane III
Ogólnie jestem zadowolony z tego samochodu. Wygodne fotele, samochód dobrze wyciszony. Polecam test Zachara z Autocentrum.pl
~Dawid
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Renault Megane II
Auto całkiem przyjemne, niedrogie, pali niedużo, jest czym przycisnąć bo ponad 130km w takim samochodzie daje rad przy skrzyni szóstce :)
~xyz_M
Kombi 2.0 dCi 150KM 110kW
Renault Megane II
Z pewnością najlepsze auto jakie miałem. Pozytywnie zaskakuje przestrzeń jak na kompakt, dynamika powala jak na rodzinne wozidło. Koszty eksploatacji i awarie będę uzupełniał z czasem. Na podstawie wielu opinii i opisów zdecydowanie polecam ten model, ale warto poświęcić więcej czasu, aby znaleźć wersję z tym silnikiem. Duża szansa, że auto będzie miało bardzo bogate wyposażenie. Ja trafiłem wszystko włącznie ze skórą i nawigacją.
Dziennik kosztów dla Renault Megane
6,0
7,6
9,0
9,4
~Kris
Grandtour 1.6 SCe 114KM 84kW
Renault Megane IV
Samochód robi pozytywne wrażenie, jednak małe niedociągnięcia sprawiają, że czuję się czasem rozdrażniony :) Ledowe światła edge light "robią robotę" i rekompensują wszystko ;)
~maszekto
Hatchback 5d 1.6 SCe 114KM 84kW
Renault Megane IV
Jak dla mnie chyba najładniejszy kompakt w ofercie ,świetne materiały !
Renault Megane