Lista ocen Renault Megane II Cabrio (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~olo
Cabrio 2.0 i 16V T 163KM 120kW
Źle bo niektórych części nie da się kupić mimo, że są cholernie drogie. Np. 2 wężyki do klimy musiałem regenerować... koszty każdego to ponad 1000 i jednego z nich NIE MA nigdzie oprócz cennika. silniczek tylnej szyby... dobrze, ze ze szrotu kupiłem, nowy około 1000.
~P@P1€Ż
Cabrio 1.9 dCi 130KM 96kW
Szyby, wycieraczki, manetki, często przepalające się żarówki, cieknąca woda do środka, rozkładające się plastiki w środku, poduszki powietrzne, kontrolki świecą jak choinka… i masa rzeczy dziejących się nawet co miesiąc o których już nie pamiętam.
~Henio
Cabrio 2.0 i 16V 135KM 99kW
Zawsze jest coś do zrobienia. W cabrio dodatkowo trzeba się liczyć z przeciekaniem dachu lub przy oknach. Do tego mocno skomplikowany mechanizm dachu Karmann. Pompa hydrauliki dachu, siłowniki, przewody itp. Regulacja składania dachu może być uciążliwa.
~młody
Cabrio 1.6 i 16V 110KM 81kW
plastiki skrzsypią isą źle spasowane, nie działa zapalniczka, przepalają siężarówki deski rozdzielczej,podczas otwierania drzwi klamka została mi w ręce.
~Gayzer
Cabrio 1.6 i 16V 110KM 81kW
Trochę za delikatne zawieszenie na polskie drogi, po za tym nie mam do czego się przyczepić, zawsze mnie dowiozła.
~Artur
Cabrio 1.9 dCi 130KM 96kW
w tym samochodzie wszystko trzeszczy. zaczynając od radia, a kończąc na najmniejszym kawałku plastiku w kabinie...
~jacol.jot@gazeta.pl
Cabrio 1.6 i 16V 110KM 81kW
sporo drobiazgów podczas gwarancji: silnik wycieraczek, mac persony, automatyczne składanie lusterek, przeprogramowywanie kompa
~klm
Cabrio 1.6 i 16V 110KM 81kW
Za wyjątkiem trzeszczenia plastki, w niewiadomym miejscu, brak usterek.
~Radi
Cabrio 1.9 dCi 130KM 96kW
Troszkę skrzypi ale to normalne przy cabriolecie na naszych drogach
Dziennik kosztów dla Renault Megane II Cabrio
7,7
9,5
~adam
Cabrio 2.0 i 16V T 163KM 120kW
dużo pierdół do roboty, ale brak większych awarii
Renault Megane II Cabrio