Lista ocen Renault Megane II Hatchback (211) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 228 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~luki5@gazeta.pl
Hatchback 2.0 16V WT 134KM 99kW
jeżdżę od roku i nic oprócz kwestii serwisowych nie musiałem robić. Ale kupowałem wyjątkowo zadbany egzemplarz.
~F. Dawid
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Poza wymianą rozrządu (normalne w każdym aucie z rozrządem napędzanym paskiem) i poduszek pod silnikiem - brak poważniejszych usterek.
~radek
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
często psująca się klimatyzacja (czujnik klimatyzacji jedyne 570 zł), przy 113.000 km zawodzi zawór EGR (za jedyne 850 zł)
~Janusz175
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
przez dwa lata stały klient serwisu, szczytem który mnie wykończył był cewki capłonowe - trzy w ciągu dwóch miesięcy
~ROB
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
WYMIANA DRĄŻKÓW KIEROWNICZYCH, STABILIZATORÓW, LAKIEROWANIE PRZEDNIEJ MASKI ZE WZGLĘDU NA PĘKAJĄCY LAKIER, ŁOŻYSKA MCPHERSON
~Renault Megane 2 Lux Privilage 1.9 dCi
Hatchback 1.9 dCi 120KM 88kW
Nieznanego pochodzenia stuki w zawieszeniu...?! Wszystko OK a coś sobie czasem stuka. Denerwujące jak na auto za 100000
~pirek@o2.p , pirek
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Przez roczne uzytkowanie tego samochodu znienawidzilem lapke STOP, poniewaz zbyt czesto zaswiecala sie podczas jazdy :(
~moto_auto_fan
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
należy być w ciągłej gotowości przygotowany na pojawienie się takowych, tak samo jak z drobnymi
~Paweł
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Wersja benzynowa mimo książkowych wad, jednak sprawuje się dość ok., błędy poważne są rzadkie.
~Paweł
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW