Lista ocen Renault Megane II Hatchback (439)

4,1
~jaremo
Hatchback 1.5 dCi 100KM 74kW
Francuzik się sprawił! Samochód ekonomiczny i bardzo bardzo oszczędny. Wszystkim tym których zaskakuje elektronika lub mają problem ze swoją megane polecam forum „renault megane”, sam wiele razy korzystałem i dlatego zaoszczędziłem sporo grosza, zanim popędziłem z błahostką do ASO.
~LOLA
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
bardzo cichy przy spokojnej jeździe, nie można narzekać na brak mocy przy wyprzedzaniu (Silnik)
3,1
~moto_auto_fan
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
wyjątkowy brzydal, ten design nie miał prawa bytu, jakość i trwałość nie dodają plusów
~Mariusz - Wrocław cursus@cursus.pl
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
W porównaniu, do poprzedniego modelu (jeżdziłem kombi 1,6benz/2001) prowadzi się duzo lepiej - stabliniejszy lepiej, trzyma się drogi itp.Natomiast wolniej sie zbiera, a i silnik ma gorsze osiągi choć jest nowszej generacji.Co mnie denerwuje ,to przy jeżdzie po gorszej drodze czy jakiejś gruntowej wszystko trzeszczy jak w drewnianym wozie.No i te zaparowywanie szyb miałem to samo w poprzednim modelu. Mimo kilku wad i tak jestem sympatykiem...
~Marek5
Hatchback 2.0 16V WT 134KM 99kW
Przez 5 lat użytkowania nie mam na co narzekać. Jeździ, skręca I hamuje. Przestrzeni w środku jest sporo. Do diagnozy problemów polecam pyclip lub interfejs Renault.
~Damian
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Wdzieczne auto z fajnym przyspieszeniem i bardzo malym spalaniem oczywiscie nic za darmo auto wymaga dopieszczania i wymian czesci eksploatacyjnych w swoim czasie wtedy napewno nie bedzie zawodzilo
~Paweł B
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Meganka za małe pieniądze świetnie sprawdziła się jako pierwsze auto.
3,5
~tobiasz
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Z uwagi na ilość drobnych awarii które nie uniemożliwiły mi co prawda nigdy dalszej jazdy ale były bardzo irytujące. Dodatkowo - auto cięzko sprzedac = duża utrata wartośći. Ogolnie nie polecam
~Artii
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Auto nie jest pozbawione wad, ale po przejechaniu moich pierwszych 20 tys kilometrów nie uważam ze kupiłem złe auto. Miękkie zawieszenie daje wygodę, Za drążek kierowniczy DELPHI dałem 70 zł, więcej już zapłaciłem za samą wymianę z czym związane było ponowne ustawienie zbieżności. Poza tym jest to jedyna rzecz jaką musiałem wymienić w podwoziu.Trzeba dbać o to auto szczególnie wymiana oleju, filtrów i lać ropę tylko z pewnych źródeł.
1,9
~Ben
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Trzeba było kupić starego kaszlaka (126p) A mamusia namawiała...
Renault Megane II Hatchback