Lista ocen Renault Megane II Hatchback (439)

3,2
~Arthur
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
za słaby do masy auta na długi trasy, jedynie krótkie trasy po mieście. łamiące się plastiki uchwytów filtra powietrza itd. ciągle powracający problem z falującymi obrotami, wymiana przepustnicy-czyszczenie pomaga ale na krótko, nie wymienny termostat bez zabudowy (podnosi koszty wymiany + wszystkie płynny) (Silnik)
~luki5@gazeta.pl
Hatchback 2.0 16V WT 134KM 99kW
Przyjemność z jazdy psuję trochę wwzrost spalania po wciśnięciu gazu, poza tym bomba
~Mariusz
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu nie powiem byłem pełen obaw zakupujac go , na dodatek powiem ze rozglądałem sie za niemcem ,a zakupiłem francuza ogólnie jestem bardzo zadowolony.
~benx170
Hatchback 1.5 dCi 100KM 74kW
Samochód jak każdy ma wady i zalety.. od zakupu zrobiłem coś około 18tys km. Poważnych awarii nie było.. i to jest ogromny plus tego samochodu.. następny to 100 konny silnik w dieslu którym można spokojnie wyprzedzać a tym samym oszczędnie pokonywać kolejne kilometry. Cenowo kosztował niewiele jak na ten rocznik i takie wyposażenie co bardzo cieszy. Jedyny mankament to elektryka która drażni niesamowicie, oraz zdarzające się drobne awarie. W...
~Planista
Hatchback 2.0 16V WT 134KM 99kW
Dość dobrze choć bez rewelacji. Oleju dolewam ok 1 litr na 10 tys. Dobrze przyspieszam choć szczerze mówiąc oczekiwałem nieco więcej ze 134KM. Mam porównanie z Oplem 99 - 1.8 (116) i Hondą Civic 1.5 VTEC(114KM). Renault na tym tle wychodzi lepiej ale bez rewelacji - moc maksymalną osiąga dopiero przy 5.5 tys. obrotów, więc trzeba trochę podkręcić. (Silnik)
~Greg
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Auto kupione jako dziewięcioletnie. Przez okres mojego użytkowania (3 lata) mechanicznie nie zawiodło mnie ani razu. Oryginalnie wygląda,, wiadomo jest to kwestia gustu. Bardzo wygodnie się nim jeździ. Jak dla mnie, wysoka jakość materiałów i spasowanie plastików w środku. Spalanie też nie jest tragedią. W trasie przy przepisowej jeździe poniżej 6l/100km. Po mieście już więcej. Elektryka wbrew temu czym mnie straszono przed zakupem też w...
3,3
~marcin2003@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Ludzie te auto to poprostu jedna wielka tragedia, jeśli się wahacie czy je kupić, darujcie sobie, auto jest beznadzieje,ma dużo usterek, jest niedopracowane, a jeśli już bardzo chcecie je mieć, poczekajcie aż wprowadzą poprawki. Jeśli maja państwo jakieś pytania, lub chcieli podzielić się swoimi spostrzeżeniami bardzo proszę o maila, chętnie poznam problemy innych właścicieli tego auta
3,4
~pirek@o2.p , pirek
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Pomimo tych wszystkich wad pokochalem ten samochod. Szczegolnie za przyspieszenie. Gdyby byl cichszy to nic innego nie pragne :).
3,2
~Pewien ksiadz ktory PRACUJE - i - POTRZEBUJE samochodu CODZIENNIE / tomasz
Hatchback 1.5 dCi 80KM 59kW
Za bajery i cisze - dobrze, za zawieszenie - wadliwosc i inne "drobiazgi" - zle !
3,8
~theramones@o2.pl
Hatchback 1.6 16V WT 115KM 85kW
Wydawać by się mogło że wszystko fajnie lecz od pewnego czasu zaraz po uruchomieniu gaśnie mi silnik. W serwisie oczywiście odbijanie pileczki wszystko jest ok. my prawdopodobnie wiemy co to ale brak papieru (komputer pokazuje że wszystko jest ok.) Dopiero jak troche przycisnolem (prosiłem o kontakt z Renault Polska) to dowiedziałem sie że do wymiany jest koło zmiennych faz rozrządu. (Silnik)
Renault Megane II Hatchback