Lista ocen Renault Megane II Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW 2003-2008 (42) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof G.
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Sporo miejsca, wygodne fotele, nawet regulacja podparcia lędźwiowego, schowki pojemne, pomiędzy siedzeniami także. Kieszenie w siedzeniach - co nie zawsze jest dzisiaj normą - a tu jest ok. Bagażnik bardzo pojemny - większy niż w następnej wersji. Koło zapasowe pod podłogą. Duże szyby, dobra widoczność. Dość tandetnie przycięte wykładziny na podłodze - za oszczędnie i wyłażą spod listew. Kable pod siedzenia walają się po podłodze. Sporo...
~nepomucen
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Miejsca dla podróżujących z przodu jest wystarczająco. Sporym problemem dla pasażerów z tyłu jest brak miejsca na stopy!! Kiedy fotel kierowcy lub pasażera znajduje się w najniższym położeniu to pasażerowie nie mogą swobodnie wyprostować stóp. Jest to ogromne niedociągnięcie, które praktycznie dyskwalifikuje ten przecież rodzinny samochód.
~wimi
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
jedna generalna uwaga, siedziska z przodu i z tyłu powinny być nieco dłuższe o 2-3cm. Poza tym boczne trzymanie przednich foteli jest bardzo dobre (wyposażenie standardowe). Z tyłu jest dużo miejsca na nogi, tak jak wspomniałem siedzisko mogłoby być dłuższe, natomiast posiadam zarówno z przodu jak i z tyłu podłokietnik więc podróż jest przyjemna.
~malajo
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Mój wzrost 187 cm. Siedzenie max do tyłu. Kierownica max do tyłu i w dół. Pozycja za kierownicą naprawdę wygodna - nawet po całym dniu za kierownicą nie odczuwam większych dolegliwości (w innych autkach bywają często). Bardzo wygodny przy dłuższej jeździe jest podłokietnik - niestety niemam.
~Jędrek
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
mam ponad 190 cm i jest bardzo dobrze. Każdy dzięki regulowanej kierownicy i siedzeniom znajdzie dla siebie dobrą pozycję. Nawet przy moim ustawieniu fotela z tyłu swobodnie zasiądzie wysoka osoba. Porównując z samochodami, którymi jeździłem to dużo więcej miejsca niż w megane I czy octavii oraz np volvo v40
~jankesdz
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Prawe kolano opiera się o deskę rozdzielczą, nie przeszkadza to mocno ale inne auta nie mają tego problemu. Zwiększony rozstaw osi względem HB powoduje że z tyłu jest sporo miejsca dla pasażerów. Brak podłokietnika na minus.. Podłokietnik z przodu bez regulacji
~ROB
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Z przodu przeciętnie, ale z tyłu wśród kompaktów lepszy jest tylko Golf i Stillo, naprawdę jest dużo przestrzeni szczególnie na nogi. Ktoś na forum napisał, że z tyłu jest mało miejsca nic prostszego jak porównać z innymi samochodami a ja to przed zakupem Meganki zrobiłem
~piciu
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Mam prawie 190 cm i moim zdaniem zarówno z przodu jak i z tyłu miejsca wystarczająco. Ale mowię o kombi bo podobno w innyvch weresjach jest nieco gorzej przynajmniej z tyłu. Moim zdaniem siedziska w przednich fotelach trochę za którtkie
~Nibemben
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Jak na auto tej klasy z przodu króluje, z tyłu że względu na szerokość usiądą wygodnie dwie osoby ale na nogi super dużo miejsca, potężny bagażnik, ciężko go zapakować po dach.
Dziennik kosztów dla Renault Megane II Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
7,3
10,2
~Kamil
Kombi 1.6 i 16V 115KM 85kW
Nadwozie kombii ma wydłuzony rozstaw osi względem hatchbacka az o 7cm. Kabina pasazerska jest przestronna oraz komfortowa. Bardzo duzy bagaznik 520litrów.
Renault Megane II Kombi