Lista ocen Renault Megane II Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW 2003-2008 (27) - Ergonomia

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Desperat z przymrużeniem oka ;)
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Przyjemny do podróży wszystko pod ręką .Bardzo dużo schowków ,kieszenie w podłokietnikach ,nawet schowki pod dywanikami .Bardzo duży bagażnik o niskim załadunku ,bardzo funkcjonalny i łatwo dostępny .Kanapa rozkładana i dzielona ułatwia właściwą aranżację wnętrza w zależności od potrzeb . Niestety w wypadku awarii elektroniki trzeba nurkować do tyłu i otwierać go za pomocą wkrętaka :)) Brak cięgna przy fotelu kierowcy do manualnego otwierania...
~m.adam@interia.pl
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Radio z pilotem, sterowanie szybami z domykaniem, wycieraczki z automatem, podłokietniki przód tył, schwoki w podłodze, nachylenie siedzenia dźwignią a nie pokrętłem i regulacja lędźwiowa, kierownica w dwóch kierunkach, wygodne siedzenia to wszystko pozwala na odpoczynek za kółkiem
~boloh@op.pl
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
DUŻY WYGODNY W ŚRODKU.TYLKO BAGAŻNIK MIMO ŻE OGROMNY NIE UŻYTECZNY OTWÓR ZAŁADUNKOWY BARDZO MAŁY NIC WIĘKSZEGO NIE MOŻNA WSADZIĆ PRZEZ TĄ ´DZIURĘ´ Radzę kupić kombi grandtoura-też miałam ale mi go ukaradli i bardzo żałuję że nie kupiłem znowu takiego tylko sedana
~Piotr
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Nie mam zastrzeżeń co do ergonomii , np. trzymanie boczne w fotelach jest super. Wszystko jest na swoim miejscu. Duży bagażnik w wersji Grandtour to ogromna zaleta. Mam małe dziecko i doceniłem go przy podrożach z wózkiem i innymi rzeczami.
~Andriu
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Wszystko na swoim miejscu, nie mam tutaj żadnych zastrzeżeń. To co trzeba jest pod ręką. Żadnych kłopotów ze sterowaniem urządzeniami pokładowymi. Trzeba przyznać, że Francuzi wiedzą jak się robi wygodne w używaniu auta.
~Deinek
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
jest spory problem ze znajdowaniem pedału gazu jak masz lakierki albo jakies szersze buty sportowe nie wcisniesz swobodnie nogi między pedał hamulca i ściankę kokpitu gdzie zbyt ciasno ulokowany jest pedał gazu.
~Andrzej
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Właściwie wszystki przyciski pod ręką, bardzo mi podpasowała dźwignia ecznego - jest idealnie dopasowana do dłoni - nie tak jak w typowych samochodach, ale naturalnie, ergonomicznie idealnie leży w reku
~pełek
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Ocena w dół za dziwnie blisko umieszczone pedały gazu i hamulca - bywa, ze haczy się nogą oba. Poza tym dobry podłokietnik, wygodne fotele, i ciekawy patent z brakiem tradycyjnego kluczyka.
~Jeremi
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
bez zastrzeżeń. Wszytko na swoim miejscu i pod ręką. Żadna czynność nie wymaga odrywania wzroku od drogi i rak od kierownicy.
~Robert
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
właściwie nie ma się do czego przyczepić, jak dobrze rozpracujesz to autko to wszystko wydaje się idealnie umiejscowieon
Renault Megane II Kombi