Lista ocen Renault Megane II Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW 2003-2008 (32) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jeremi
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Precyzyjne prowadzenie, pamiętam jak kupowałem nowe auto to w prasie pojawiły się informacje, że nie jest z tym najlepiej - a okazało się to chyba jakąś pomyłka - albo artykułem sponsorowanym konkurencji. Układ kierowniczy - siła wspomagania dostosowuje się do prędkości jazdy, przez co można rzec, że jest rewelacyjnie - i tak jest cały czas, pomimo dużego przebiegu. Hamulce od początku są REWELACYJNE!!! Niedawno moim autem jechał znajomy i...
~Piotr
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Układ jezdny spisuje się dobrze. Nie miałem do tej pory żadnych problemów. Hamulce są fantastyczne. Samochód staje w miejscu więc trzeba się przyzwyczaić do ich charakterystyki i łagodnie się z nimi obchodzić. Co do reszty podzespołów trudno mi powiedzieć. Na przeglądzie nie stwierdzono nadmiernego zużycia.
~michał
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
tryzma sie drogi idealnie więc nie ma co zarzucić. Nic nie skrzypi, nic się nie dzieje, ale słyszałem, że kolo 100.000 będzie potrzeba wymienić końcóki drążkow, ale to jeszcze daleka droga
~boloh@op.pl
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Trzyma się bardzo dobrze drogi jak po szynach Niestety na nasze dziury nawet poduszkowieć by nić nie zaradził też by były trzesienia . Za to na autostradach i zachodnich drogach cudownie komfortowo
~Desperat z przymrużeniem oka ;)
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Całkiem nieźle tłumi nierówności. Wymiana gum drążków stabilizatora to standard powodowany jakością naszych dróg i tak rzadziej niż w skodzie ,wymiana końcówki drążka kierowniczego .
~Robert
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
żadnych stuków, żadnych niepokojących objawów, typowe dla francuzów miła miękka jazda. Mam porównanie z VW i tak niestety jest to bardziej toporne. Duzy plus dla renault
~Andrzej
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
resorowanie OK, nic mi nie stuka, ale coś piszczy - to jednak chyba hamulce, choć a ASO twierdzą, ze tarcze idealne i klocki grube jak nowe. Zawieszenie miękkie, bardzo komfortowe.
~m.adam@interia.pl
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
Przez 100.000 wymieniony cały tył, wahacze przód i drążek. I dużo i mało jak na warszawskie studzienki. Miękko, stabilnie, wersja ESP wiec w prowadzeniu bezpiecznie
~Marek z Poznania
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
przy wyboistej drodze czasami słyszę lekkie stuki,dobrze trzyma się drogi nawet przy prędkościach ok. 170 km i bez obciążenia, z pełnym ładunkiem jest jeszcze stabilniejszy
~piamar
Kombi 1.5 dCi 86KM 63kW
za miękko jak na mój gust, na dobrej, prostej drodze jest ok, w koleinach, na wybojach czy w zakrętach - nieprzyjemnie wychyla się, buja.
Renault Megane II Kombi