Lista ocen Renault Megane II Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW 2003-2008 (48) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fiets@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
coś stukało przy MacPersonach ale u sunięto niby w ramach "gwarancji", bo już jej nie było, teraz coś z tyłu skrzypi serwis nie wie co- radio tego nie zagłusza:(
~wojtek78@zset.olsztyn.pl
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
dopiero w urzytkowniu wychodzą różne fajne rzeczy, o których nie miałem pojęcia, typu fotoelektryczne lusterko, automatyczne światła, zamykanie okien z zewnatrz itp.
~janek
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
w ciagu 2,5roku wynienilem 2 drazki kierownicze (byl jeszcze na gwarancji) a miesiac temu obowiazkowo wymienialem plyn do klimatyzacji i filtry
~gps@autograf.pl
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Cała masa drobnych mankamentów,wada tylnej klapy-po deszczu cieknie nawet po dwóch dniach postoju w garazu, tapicerka wyciera sie juz po kótkiej eksploatacji
~Dominik Cichy, dominik.cichy@hli.org.pl
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
coś bardzo "upierdliwie" stuka i "cyka" w desce rozdzielczej, na wybojach, dzisiaj doszło stukanie w okolicy zegarów, myślę że to niedbalstwo przy montażu
~marianc@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
poza wymiana łozysk przednich na samym poczatku eksploatacji,bez problemu.Bardzo duzym problemem jest wymiana żarówek przednich
~boloh@op.pl
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Miałem drobną usterkę z klimą ale w ciągu 2 nich naprawili na gwarancji Obecnie od ponad roku nic-(odpukać)
~m@rtini
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
Tapicerka trzeszy. Wycieraczki przy dużej prędkośći sa do bani. Woda leje się po bocznych szybach
~esperanto@poczta.fm
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
wkurza mnie automatyczna wycieraczka, ktora dziala jak chce, ale podobno ten typ tak ma
~garet
Sedan 1.5 dCi 85KM 63kW
przy jezdzie na kostce brukowej słychac drgania lusterka wstecznego i lekkie stuki z deski rozdzielczej
Renault Megane II Sedan