Lista ocen Renault Megane III Grandtour Facelifting 2013 (35)

~Rafał
Grandtour Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Bardzo poprawny samochód. Nie wyróżnia się niczym szczególnym ani na minus ani na plus względem konkurencji. W dodatku po facelifitingu może się podobać.
~Maksymilian Wiatrowski
Grandtour Facelifting 2013 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
Auto do 100 tysięcy kilometrów przebiegu jest idealne nic dodać i nic ująć , jednak to co dzieje się później to jakiś dramat :(
~Lasek
Grandtour Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
1 i 2 bardzo krótkie a 6 bieg wcale niedostarcza ekonomicznej jazdy (Skrzynia biegów)
4,1
~Darko
Grandtour Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Po przesiadce z megane 2ph2 zaskoczyła mnie niemiło skrzynia. Krótkie przełożenia są katorgą. Spalanie też w porównaniu do teoretycznie tego samego silnika z M2 na niekorzyść. Wyższe spalanie w poprownaniu do poprzedniczki i niższa dynamika jednostki daje się odczuć.Komfort podróżowania też jakby spadł. Po trzech godzinach jazdy konieczny postój, a nie należę do wygodnickich. Producent jakby poskąpił materiałów na fotele. W dwójce było...
~Jan 11
Grandtour Facelifting 2013 Energy dCi 110KM 81kW
Super autko. Pakowne, bardzo oszczędne, dobre nawet podstawowe wyposażenie ( w wersji energy life np. tempomat radio z bluetooth, wielofunkcyjna kierownica, czujniki parkowania tył, czujnik deszcz i zmierzchu. Zdecydowanie fajne osiągi przy spalaniu na trasie w okolicach 5l/100. Piękna sylwetka szczególnie poliftingowa. Z minusów to przeciętna widoczność przez słupki oraz tylnią szybę, przeciętne wyciszenie jednak nie jest wg mnie tak złe jak...
~ravzol
Grandtour Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
z czystym sumieniem moge polecić to auto. Niedawno robiłem przegląd po 30000km, uzupełnili jedynie nieco płyn chłodzący. stan klocków 85%. Do minusów można zaliczyć krótkie przełożenia skrzyni biegów, w mieście to nie problem, ale autostrada 110km/h i 3000obr a przy 140km/h robi się dość głośno ale już się przyzwyczaiłem:) ostatnio wyczytałem, że w kombi celowo robi się krótsze przełożenia bo auto jest zaprojektowane jako rodzinne, więc...
3,3
~Wojtek
Grandtour Facelifting 2013 1.6 16V 110KM 81kW
Samochod kupiłem nowy w 2015 roku wraz z „fabryczna” instalacja LPG gratis. Skusiła mnie promocja i ekstremalnie niska cena.
~jkfish
Grandtour Facelifting 2013 dCi 95KM 70kW
Dwa lata jazdy z bardzo pozytywnymi wrażeniami. Samochód spełnia wszystkie moje oczekiwania sprzed zakupu: wygodny i pakowny, małe spalanie, dobre wyposażenie podnoszące komfort korzystania z samochodu, bezawaryjność.
~Mirosław
Grandtour Facelifting 2013 1.5 dCi 110KM 81kW
Bardzo dobry niezawodny samochód. Mam go 3 lata bez żadnych problemów. Bałem sie trochę tego dizla , ale jest super. Niezawodny i oszczędny.
~Grzegorz ze Szczecina
Grandtour Facelifting 2013 TCe 130KM 96kW
Pewnie inni napiszą że po Lanosie to każdy samochód będzie super. Jestem jednak bardzo zadowolony z wyboru i marki i modelu.
Renault Megane III Grandtour Facelifting 2013