Lista ocen Renault Megane III Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW 2008-2011 (12) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~+++++
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
wszystko O.K. gdyby nie pierwsza kolizja.po lekkim uderzeniu przodem, kolana pasażera z przodu zdarte o kuriozalnie twardą krawędż \"ozdobnego gzymsu\".Zabieram za to co najmniej gwiazdkę w testach bezpieczeństwa bo strach pomyśleć co byłoby przy poważnej kraksie.Poza tym za niewygórowaną cenę doskonale wyposażone, dynamiczne auto.Wcześniej jeżdziłem dużymi samochodami i wcale nie mam teraz kompleksów.
~Nigdy więcej Renault.
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
Cóż kupiłem z polskiego salonu z potwierdzonym przebiegiem, niestety latem w upał. Nie słyszałem wtedy tych cholernych przewodów. O dziwo też tak nie skrzypiał, poza uchwytami drzwi. Gdybym wiedział o jego mankamentach na pewno bym go nie kupił -absorbujący samochód. Droga wymiana tylnych hamulców- tarcze z łożyskami- zestaw najtaniej 450zł, ate - 600zł.
~ren_meg
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
Kosztował dokładnie 70tys. Nie jest to mało i nie jest dużo, ale czy w sam raz? Czas pokaże... UWAGA, poniżej, w rubryce "Czy kupiłbyś to auto jeszcze raz?" zaznaczam "tak", ale warunkowo. Jeśli usuną w serwisie ten jazgot i auto nie będzie się psuło przez 4 lata, to być może zdecydowałbym się na ponowny zakup Megane.
~oskaju
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
Auto jest tańsze niż niemiecka konkurencja, ciekawy design, niezłe wyposażenie i korzystne cenowo opcje. Traci w moich oczach ze względu na nie najlepsze materiały wykończeniowe, zyskuje za ekonomiczność.
~ser
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
W moim przypadku chyba bardzo dobra ponieważ kupiłem auto używane u dilera za bardzo korzystną cenę z małym przebiegiem i świetnym wyposażeniem, jestem bardzo zadowolony.
~PitchBlack
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
Materiały użyte w aucie są lepsze nisz w wcześniejszej generacji ale spasowanie wciąż lekko kuleje. Ale uważam że auto jest warte swojej ceny.
~tucz
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
świetny komfort i wyposażenie, oraz jakość materiałów w środku jak na samochód takiej klasy i taką cenę.
~DAWID
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
CENA DO PRZYJĘCIA JAK NA EUROPEJSKĄ ( MOIM ZDANIEM NAJWYŻSZĄ) JAKOŚĆ. UDANY KOMPROMIS
~BOGUS
Tanio,nowocześnie,dynamicznie,bezpiecznie, niezawodnie.Dobry kompakt.
Dziennik kosztów dla Renault Megane III Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
5,8
~agrafa
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
Chyba jest tanie ale nie wiem do końca bo to jest służbowe auto mojej żony.
Renault Megane III Hatchback