Oceny Renault Megane III Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW 2008-2011

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Megane III Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW 2008-2011

~Ireneusz
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Zanim kupiłem Meganke III spędziłem 6-mie na wyjazdach na tz okazje itp. Szukałem głównie forda lub renault. Wyjazdy nauczyły mnie wiele a głównie tego, że strasznie ciężko jest kupić dobry używany samochód. Mój egzemplarz pochodzi z Francji ( brew opiniom lepsze auta porównując z autami z niemiec, niemieckie auto ma na 80% cofnięty licznik). Dobrze go zlustrowałem zanim się zdecydowałem. Sprawdziłem książkę serwisową w ASO, badanie...
~E.E
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Calkiem dynamiczny nie ma problemu na trasie z wyprzedzaniem czy uzyskaniem dość wysokiej prędkości. Dłuższa trasa nie męczy gdyż fotele i miejsce we wnatrz są rozwiazane dobrze. Ekonomiczność jest na bardzo dobrym poziomie a ma na to wpływ wysoka niezawodność, dość małe spalanie, i średni koszt części zamiennych. O jednym trzeba pamiętać - tankować tylko pewny olej napędowy . Niektórych rażą plastiki, mnie nie - mając dzieci i zwierzaka na...
~Adamus
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Przez prawie 97 tys. km zero usterek (nie licząc 4 spalonych żarówek). Silnik bardzo cicho pracuje, dobrze przyspiesza i bardzo mało pali, co przy tych cenach paliwa jest dla mnie bardzo ważne. Pewnie, że mógłby mieć na fotelach welur, lepsze materiały na desce (choć tu jest i tak całkiem dobrze), ale za te pieniądze moim zdaniem jest super. Zastanawiałem się czy zawieszenie nie jest zbyt twarde ( megane 3 to nie megane 2), ale jak się...
~a.ama
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Solidne auto z dobrym motorem - 86 KM to wystarczająco dla dynamicznej jazdy zarówno w mieście, jak i na trasie podczas wyprzedzania. Jeżeli ktoś oczekuje 5 sekund od 0-100 km/h to niech sobie kupi sportowy samochód.
~ADAMUS
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Mi to auto pasuje mimo kilku niedociągnięć uważam że wypada lepiej na tle konkurencji .Więc ogólnie polecam to auto ma naprawde dobry silnik, reszta tez na Dobrym poziomie. Zrobiłem sobie teraz taki rachunek zakupu i wyszło mi że dobrze zrobiłem kupując to auto.
~Amadeusz
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Miałem trochę obaw przed kupnem Meganki III. Poprzednia generacja miała kilka wad. W tym modelu uporano się z większością bolączek poprzednika. Kupiłem auto z Francji i nie żałuję. Jest bardzo dobrze wyposażony i przede wszystkim zawieszenie po trzech latach jest jak nowe.

Usterki Renault Megane III

Renault Megane III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~A . M
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Samochód znakomicie się sprawuje i jestem z zakupu bardzo zadowolony. Silnik 1.5 dci jest dobrą jednostką do tego auta i na nasze drogi. Megane mają dobry stosunek cena/jakość i są tanie w serwisowaniu. Jak komuś nie przeszkadza logo i nie musi mieć prestiżowego auta to optymalny wybór.
3,6
~prez
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Rozczarowanie, niewygodne siedzenia, przekombinowana automatyka - wszystkie te bajery, które miałyby ułatwiać i uprzyjemniać życie kierowcy są zbyt pokombinowane i trudno się nawet po dwóch miesiącach zorientować o co w tym chodzi.
~Olaf Saliński
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
3 gwiazdki tylko dlatego że naprawdę nic się z tym samochodem nie działo. Poza regularną wymianą oleju nie musiałem dokładać nawet 5 złotych przez 12 lat użytkowania
~dziaru
Hatchback 1.5 dCi 85KM 63kW
Ogólnie bardzo lubie to autko. Jazda jest przyjemna i komfortowa. Jezdze nia ponad pol roku i jestem zadowolony.
Renault Megane III Hatchback