Lista ocen Renault Megane III (47)

4,1
~aprox99
Hatchback Facelifting 1.6 16v 100KM 74kW
Postępy w zawieszeniu i prowadzeniu widoczne,nareszcie twarde zawieszenie i twarde siedzienia jak w BMW.Gdyby nie silnik ,który jest po prostu za głośny przy 130km/h samochód ten bił by golfa na głowęMiałe 24 lata temu R19 i był tak samo głośny.Nie wiem czy ci inzynierowie tego nie czują,chyba jest to zrobione specjalnie.Bardzo fajna buda nie taka toporna jak golf
~gienio
Hatchback 1.6 16v 100KM 74kW
Łatwa zmiana biegów, złe zestopniowanie skrzyni 5-biegowej. Przy 135km/h ma 4000 obrotów. Trochę zbyt dużo... Jeżdżę bardzo spokojnie, a na dłuższych trasach przy obrotach powyżej 4000 w aucie robi się głośno. Nie jest to idealne rozwiązanie. Za to piąty bieg działa poprawnie od 70 do 160 km/h. (szybciej nie jechałem, bo uszy bolą) (Skrzynia biegów)
3,2
~Stolarz
Hatchback 1.6 16v 100KM 74kW
Skrzynia przeciętna. Długi skok lewarka. Mało precyzyjne przełączenia. (Skrzynia biegów)
~Pyr
Hatchback 1.6 16v 100KM 74kW
Zacne, niedoceniane auto. Można tylko polecić ludzią którzy poszukują nie tylko komfortu.
~lvkas
Hatchback 1.6 16v 100KM 74kW
wykończenie tapicerki spasowanie, następna sprawa są tandetne plastiki na których szybko pozostają ślady eksploatacji przejechałem tym autem 10 000 km
~Michał
Grandtour 1.6 16v 100KM 74kW
Jeździ się miło i przyjemnie. Jest niewiele elementów, które wpływają na jego ocenę negatywnie
~babinicz
Hatchback 1.6 16v 100KM 74kW
Po roku i 15 tys km auto sprawuje się jak nowe. Jazda to sama przyjemność. Spalanie średnie a jezdze wyłącznie po mieście na krótkich odcinkach 6,8 l . Trzyma się drogi wspaniale na zakrętach. Ogólnie super poza jedną rzeczą. Mianowicie parujące szyby!! Praktycznie przez cały rok. W zimie wręcz zamarzają podczas normalnej jazdy z ogrzewaniem. Żeby mieć normalnie nie zaparowane i coś widziec tzreba mieć cały czas włączony nadmuch na szyby, bez...
~laniasty
Hatchback 1.6 16v 100KM 74kW
trudno oceniać auto po 600 km przebiegu, ale w porównaniu z Kia Ceed - nie ustępuje w niczym osiągom, posiada bardzo rasowa linie nadwozia, w przeciwieństwie do Ceed\'a - choć to kwestia gustu. Na plus Ceeda daje większa ilość miejsca w środku auta, a jako zaletę renault większą dostępność serwisów. Troszkę pokrętnie ? :)
~Pawel W.
Hatchback 1.6 16v 100KM 74kW
Auto godne polecenia, dobry stosunek jamosć/cena, ma też wady, a najpoważniejsza to hałas w aucie powyżej 120km /h, brakuje 6 biegu. Widoczność nie jest najlepsza ale auto jest dość wygodne, ergonomiczne i dosyć bezawaryjne, polecam szczególnie do LPG

Usterki Renault Megane III

Renault Megane III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu