Lista ocen Renault Megane III (23)

~ktolek
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
Do odwiedzenia salonu Renault zachęcił mnie rok temu Kubica;) Oczywiście zdanie żony też miało wpływ na decyzję. Przez cała życie nie uważałem renówki za samochód, słyszeliście o tym, że Fiat i Renówka to .... nie osobówka. I co ? W ciągu 11 miesięcy przejechałem 30 tys. kilometrów. Żadnej usterki! Jedna wymieniona przednia żarówka. Polecam jako cichy i niezawodny samochód dla dwóch dorosłych osób (z tyłu niezbyt wygodny do wsiadania dla...
~Jarcio
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
Polecam tanie idobre obiegowa opinia jest guw... warta auto w niemieckich testach jest uważane za lidera w BEZAWARYJNOŚCI !!!!! i dlatego się skusiłem bo inaczej bym do niego nie podszedł bo to francuz ale jak łatwo zmienić opinie z VW na RENAULT
~:)
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
Nie jestem kapelusznikiem i używam pojazdu do pracy. Auto prowadzi się dobrze, zużywa mało paliwa, nie jest drogie w utrzymaniu, ma sporo miejsca w środku i duży bagażnik. Oczywiści minusem w silniku 1.5dci nielubi kiepskiego paliwa. W środku jest co trzeba i na właściwym miejscu. Fotele są wygodne i mają super regulację. W sumie - POLECAM
~Majkel
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
Słupek A lubi przeszkadzać w mieście przy ciasnych zakrętach. (Widoczność)
~Edi
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Super autko. Przejechałem nim ponad 74000 km głównie po europejskich autostradach i nigdy nie miałem najmniejszych problemów. Doskonale się prowadzi i trzyma drogi. Jak do tej pory jestem w pełni zadowolony. Oby tak dalej. (Silnik)
2,4
~TG
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
po 35 000 zaczęły padać wtryskiwacze Siemensa, tankuje tylko na dobrych stacjach paliw, padają cewki, to jakaś masakra (Silnik)
~Jacek
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Martwi mni dwumasa spory wydatek, ale to bolonczka 1,5 dci 110KW . (Bezawaryjność (poważne usterki))
3,5
~Marcin
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Spalanie w normie. Nie należy szukać tutaj wielkich oszczędności ani zbytnich wydatków. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
4,1
~Grzegorz
Grandtour Facelifting 2013 1.5 dCi 110KM 81kW
Przejechałem 40000km bez żadnej usterki. Olej co 15 000 wymiana (Silnik)
~Z. M
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
66 tyś autko śmiga zero kłopotów , wygodne super się prowadzi prawie doskonałe.