Lista ocen Renault Megane III (516)

~STAŚ
Hatchback 1.6 16v 110KM 81kW
Autko bardzo miłe w prowadzeniu , stosunkowo dynamiczne , fajnie zachowuje się na trasie w czasie pokonywania zakrętów . Poprzednio jeździłem meganką I i ten model , jak na razie , jest o wiele sprawniejszy . Stylistyka nadwozia super i nawet po prawie dwóch latach użytkowania , nie znudziła się a wręcz przeciwnie - podoba się coraz bardziej . Mógłby trochę mniej palić w mieście , ale na trasie wynik jest ok! Oby tak dalej !
4,1
~daro231@wp.pl
Hatchback 1.6 16v 110KM 81kW
Przód dobra widoczność Tył - bardzo słaba i mankament dolna linia tylnej szyby nie pokrywa sie z początkiem linii blachy bagażnika jest tak zwana rynna w którą wchodzi brud, piach i może to być przyczyną w późniejszym okresie korozji w tym miejscu. (Widoczność)
~krzysiek
Coupe 2.0 16v TCe 180KM 132kW
Super, ciągnie od 1500 obrotów,w porónaniu do poprzeniego (Golfa V 1.6) to jak bym przesiadł się z krowy na rasowego rumaka. (Silnik)
~Kris
Grandtour Facelifting 2013 Energy dCi 110KM 81kW
Cichy, dość żwawy, choć oczywiście mógłby mieć więcej pary (Silnik)
~Edi
Grandtour 1.5 dCi FAP 110KM 81kW
Samochód posiadam od nowości. Jak do tej pory przejechałem 101500 km - żadnych problemów, usterek. Na początku w ramach gwarancji wymieniono lampki podświetlające tablicę rejestracyjną. Do tej pory spaliła się tylko jedna żarówka i to wszystko co robiłem z pojazdem. Żadnych napraw wymian klocków czy coś w tym rodzaj. Serwisuję samochód zgodnie z zaleceniami producenta tj. co 30000 km. Oby tak dalej.
~MiGaCz
Hatchback 1.5 dCi FAP 110KM 81kW
spalanie naprawdę niskie po usunięciu filtra Fap/Dpf, przed usunięciem należy dodać 1litr do podanych powyżej danych, latem cięzko uzyskac sredni wynik powyzej 5,5litra(przy normalnej jezdzie), w trasie przy 80-95km/h na tempomacie na 6biegu wychodzi wynik ok 3,5litra, podane spalanei na podstawie tankowań a nie komputera przy normalnej jedzie z predkosciami wg kodeksu drogowego (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~:)
Hatchback 1.5 dCi 110KM 81kW
Nie jestem kapelusznikiem i używam pojazdu do pracy. Auto prowadzi się dobrze, zużywa mało paliwa, nie jest drogie w utrzymaniu, ma sporo miejsca w środku i duży bagażnik. Oczywiści minusem w silniku 1.5dci nielubi kiepskiego paliwa. W środku jest co trzeba i na właściwym miejscu. Fotele są wygodne i mają super regulację. W sumie - POLECAM
~C . C
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
dobra elastycznośc , male spalanie , jest doskonale (Silnik)
~GAJOS
Grandtour 1.5 dCi 105KM 77kW
Zimny jest trochę głośny - po rozgrzaniu wszystko ok (Silnik)
~matiz
Hatchback 1.5 dCi 105KM 77kW
Wszystko ok. Narazie uczę się ni jeżdzić jezt to mój pierwszy disel (Silnik)