Lista ocen Renault Megane III (5)

~Marcin
Grandtour Facelifting 1.5 dCi 90KM 66kW
Auto komfortowe, pakowne, ultra oszczędne, części eksploatacyjne też powinny być tanie. Spełnia wszystkie wymagania stawiane przed autem rodzinnym - dobrze wygląda, jest pakowne, ekonomiczne, w miarę dynamiczne i bezpieczne. Przez opinię o francuzach auta używane osiągają bardzo przyzwoite ceny i bardzo łatwo znaleźć auto z PL salonu i serwisowane w ASO.
~PawelWarsaw
Grandtour Facelifting 1.5 dCi 90KM 66kW
Mam je dopiero miesiąc, są rzeczy denerwujące i takie ok. Po przesiadce z Corolli e12, czuje lekki niedosyt mimo, że samochód 10 lat młodszy. Jeździ poprawnie, małe spalanie, cena stanowi 50% avensisa z tego rocznika, wiec coś za coś. Mam też dobrego mechanika od Francuskich aut, więc pewnie dlatego diesel.
4,1
~DS
Grandtour Facelifting 1.5 dCi 90KM 66kW
Samochód przeczy stereotypowi francuskich aut. Był niezawodny i stabilny na drodze. Jego największą wadą były fotele. Częsta i długa jazda powodowała ból pleców. Oczywiście silnik 90KM do tak dugo samochodu jest za słaby ale za to tanie przewiezie z punktu A do punktu B.
~Maciej Jabłczyński
Hatchback Facelifting 1.5 dCi 90KM 66kW
Słabo do tyłu ale jestem przyzwyczajony do jazdy "na lusterka" więc to nie problem. Bardzo przydatne czujniki parkowania! (Widoczność)
~michal62
Grandtour Facelifting 1.5 dCi 90KM 66kW
4,2 to spalanie zawalidrogi 100km/h max, 4,6-4,7 to jest normalne spalanie tego auta przy dynamicznej jezdzie do 120km/h, 5,5 to spalanie na autostradzie z predkościami od 130-160km/h - każde z powyższych to spalania na jeden bak 1100 -1200km (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )