Lista ocen Renault Megane III (19)

~Adam
Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW
Przez okres 1 roku pokonałem tym samochodem ponad 20 tyś km. Brak awarii to najważniejsze,wygodne ,dynamiczne i ekonomiczne. Jakość wykonania i wykończenia wnętrza na poziomie db, mogłoby być lepiej
~mlip
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Samochód godny uwagi. Na minus należy zaliczyć złe spasowanie blach przez co są przerwy o róznej szerokości między elementami. Dla zwykłego śmiertelnika zabardzo skomplikowana jest obsługa radia i klimatyzacji automatycznej. Minusem jest też brak możliwości podniesienia wycieraczek przedniej szyby bez otwwarcia pokrywy silnika. Brak jest również mozliwosci właczenia radia bez włączania nawigacji.
~Simon
Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW
Polecam fajne autko z zacięciem sportowym ale zachowujące rodzinną użyteczność. Grandtour po 2 latach dalej dla mnie wygrywa z Octavia kombi :)
~Bartek
Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW
Gdy kupowałem autko nie było tutaj jeszcze tyle ocen natomiast zaryzykowałem i po 5 latach jestem bardzo pozytywnie nastawiony na francuskie auta.
~Romualdo
Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW
To jednak diesel ... Ale tragedii nie ma jak na tę klasę samochodu. (Wyciszenie)
~Franek
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
POLECAM POLECAM !!!! auto ma dopiero 93 tyś km ale do tej pory nic nie nawaliło miałem mieszane uczucia Co do Renówki bo to moje pierwsze spotkanie z tą marką i jestem niesamowicie pozytywnie zaskoczony.
~M. K.
Hatchback 1.9 dCi 130KM 96kW
Zamiast 1.9 dci polecił bym 1.5 mniej klopotliwa jednostka napędowa (1.5 dci 86KW super niskie spalanie zero awari ) z 1.9 dci ma klopotliwa turbine.
~Patryk
Grandtour 1.9 dCi 130KM 96kW
Zapchana odma oleju, przez co do wymiany był uszczelniacz wału i uszczelka miski olejowej. (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Mateusz
Coupe 1.9 dCi 130KM 96kW
Pompa ABS mi się zapsuła ale to nie ma znaczenia jaki silnik ,poprostu były wadliwe pompy. (Bezawaryjność (poważne usterki))