Lista ocen Renault Megane IV Grandtour (29) - Ergonomia

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Jest dość dobrze chociaż w poprzednim aucie (VW Passat B6) np. regulowany podłokietnik sprawiał, że można było dopasować się idealnie do auta. Tutaj jeździ tylko w poziomie, nie ma możliwości regulacji góra/dół.
~Paweł
Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Przycisków mało i wszystko na miejscu. Fajny matowy dotykowy ekran. Nie widać odcisków. Jedyny mały minusik: włącznik tempomatu umieszczony przy przycisku hamulca ręcznego, zamiast np na kierownicy.
~PK
Grandtour 1.6 SCe 114KM 84kW
Bardzo wygodne fotele i wszystko w zasięgu ręki. Po przejechaniu dłuższego dystansu wysiadłem z samochodu bez większych objaw zmęczenia. Co zestawiając z samochodami z wyższej klasy nie mogę tego powiedzieć.
~Jarek
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Prawie wszystko jest zagospodarowane tak aby było blisko kierowcy oprócz włącznika tempomatu. Jest on w niewygodnym miejscu i aby go włączyć trzeba wyginać rękę pod dziwnym kątem.
~art
Grandtour 1.5 dCi 90KM 66kW
nie mam się do czego przyczepić poza jedną rzeczą, że trochę "ciężko się wsiada", chodzi o to ze zawsze zahaczam o wyprofilowany fotel, a jakiś wielki nie jestem -175cm
~BigMac
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Wszystko OK. Minus za tylne Pasy- gniazda nie są na sztywnym mocowaniu, tylko latają luźno . Brak możliwości zapięcia pasów jedną ręką (dramat przy fotelikach dziecięcych)
~lukas
Grandtour 1.5 dCi 90KM 66kW
Samochód dla karłów, jeśłi masz więcej niż 170cm to daruj ją sobie. Ja mam ponad 180 , ciasno jak w maluchu, przyciski od szyb w zły miejscu, klaustrofobia
~Bartosz
Grandtour 1.5 dCi 110KM 81kW
Jedyny minus to środkowy tunel który jest za wysoki, przy wzroście 190cm wbija sie w prawe kolano przy dłuższych podróżach
~maniek
Grandtour 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Wszystko pod ręką ale podstawki na napoje w BARDZO niefortunnym miejscu (pomiędzy podłokietnikiem a dźwignią biegów).
~Ireneusz
Grandtour 1.6 dCi 130KM 96kW
Wszystko przemyślane. Wyswietlacz przezierny, na początku bajer, teraz wydaje się nieodzowny. Prosta , intuicyjna obsługa R link.
Renault Megane IV Grandtour