Lista ocen Renault Megane IV Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW 2018-2019 (6) - Układ jezdny

~Paweł
Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Na felgach 17 jest dość twarda i czuć to. Ja akurat lubię twarde zawieszenie. Trzyma się drogi fajnie. Jednak przy ostrzejszym wcinaniu się do ruchu jest podsterowna. No i to co mnie zabolało najgorzej: łaczniki stabilizatora przód, padły po 30 tys km. Tak być nie powinno.
~Piotr
Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
w porównaniu ze Scenikiem 3 nie huśta się i nie przechyla,bardzo dobre prowadzenie na łuku i precyzyjny układ kierowniczy którego działąnie wyraźnie różni się przy manewrowaniu,przy małych i dużych prędkościach,dodatkowo uzalenione jest od trybu w ustwieniach multisense.
~Zygmunt
Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Tył bardzo niestabilny. Jeździłem w trasę drugim takim samym samochodem żeby się przekonać i swój dawałem znajomym do przejechania się i każdy stwierdził że tył jakby tańczy. W Talismanie miałem to samo wrażenie.
~Demolo
Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Dobrze się prowadzi. Brak tendencji do myszkowania. Są oczywiście lepsze w tej kategorii ale tu jest naprawdę dobrze.
~Bartek
Grandtour 1.3 TCe 140 FAP 140KM 103kW
Samochód bardzo dobrze trzyma się drogi, a manewrowanie nie stanowi najmniejszego problemu.
~mikolaj
za wcześnie