Lista ocen Renault Safrane I 3.0 V6 170KM 125kW 1992-1996 (27)

~MiKaeL
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Naprawde jest to super autko i polecam je ludziom którzy cenią sobie komfort w długich trasach nie tylko swój ale i pasażerów. Jest w nim tyle bajerów że jazda naprawde sie nie nudzi. Autko rodzinne lub reprezentacyjne np: dla szefa firmy za naprawde niewielkie pieniadze. Jeżeli odniedawna prowadzisz własną firmę i potrzebny Ci jest samochód w który mógłbyś się pokazać jako poważna i licząca się osoba to jest to samochód dla Ciebie bo...
~Mateo
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Na plus wygoda podróżowania (fotele, kanapa tylnia, przestrzeń, wyciszenie), pojemny bagażnik, komfort prowadzenia, mocny silnik. Minusy: brak schowków, problemy z widocznością, denerwująca elektronika( chociaż w tym wieku to chyba nie ma co się dziwić)
~Piotr Biegała - HeAVenlY
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Auto rewelacyjne - duze, pojemne, wygodne, zaopatrozne w rozmaite bajery ktore uprzyjemniaja jazde. Rewelacja biorac pod uwage cene zakupu i czesci.
2,3
~zniesmaczony
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
mało dynamiczny, nie oszczedny, ponad przecietnie awaryjny, i w sumie nie zbyt ładny ani tez przeztizowy, serdecznie odradzam kazdemu!! jak tylko skoncze budowe rozejrze sie za "samochodem", a nie skarbonka! to był moj ostatni francuz, nie popełnijcie tego samego błedu
~JEFFIK
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
to już trzecia moja "safranka" i nigdy nie narzekałem, auto z zewnątrz i w środku oceniam na 5+, poprostu uwielbiam "SAFRANKI"
~Furby
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Świetne auto. Super klasa. Oceniam auto wyzej niz konkurencję, a w dodatku kosztuje troszke mniej od niej . Zdecydowanie polecam
~daroot@tlen.pl
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Cudowne auto.Po prostu.Zreszta nie ma sie co dziwic,gdyz to "S"-ka. Jezdze juz 3 miesiace i ciagle je poznaje. Ma tyle bajerow i mozliwosci co samolot! Wiem ze nie sprzedam jej!!! Tym sie plynie a nie jedzie.. Patrzysz na frajerow tlukacych sie nowym Clio czy Focusem.. Usmiechasz sie... Wlasciciele safrane wiedza o co chodzi :) Kiedy trzeba, przycisniesz i 170KM naprawde rusza ta buda.. Calkowicie polecam!!!
~Igor
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
auto komfortowe wygodne mocne przestronne za niewielkie pieniądze nie ma sensu przepłacać za niemca, mimo opini jaka posiadaja francuzy auto jest dopracowane
3,5
~maciejgluba@o2.pl
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
ogólnie ok ale spalanie i zachowanie na trasach daje ogromny minus
3,7
~marcinmlynski@poczta.onet.pl
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Zabezpieczenie antykorozyje ok, tapicerka skóra ok, tworzywa wysokiej jakości, zbyt delikatne przełączniki przy fotelach, starej generacji-kiepski ABS, zbyt podatne na gorąco, za mało sztywne głowice przy stosowaniu paliwa LPG- wyższa temp. spalania, mało szczelna skrzynia biegów i przekładnia główna, silnik bardzo czóły na jakość oleju,