Lista ocen Renault Safrane I 3.0 V6 170KM 125kW 1992-1996 (9) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MiKaeL
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
zaraz po sprowadzeniu do Polski pojechałem Safranem do autoryzowanego serwisu Renault´a aby specjaliści sprawdzili czy wszystko jest w porzadku z moim autkiem, niestety to był błąd ! Specjaliści okazali się nikompetentni i przy diagnozie komputera coś zchrzanili z automatem w skrzyni biegów i komp wrzucił ją w tryb serwisowy. Niestety specjaliści niewiedzieli o co chodzi więc pojechałem do prawdziwego mechanika i wszystko wróciło do...
~Mateo
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
U mnie jak dotąd dwie. Padła pompa paliwowa oraz pękł zbiorniczek z płynem do chłodzenia i samochód przez pewien czas sie trochę \"gotował\".
~Furby
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Nic sie nie psuje, zadnych usterek. Zrobiłem 250 tys km, z czego 150 tys na gazie. Silniczek pracuje jak dawniej, zadnych usterek na prawde polecam !!!
~Piotr Biegała - HeAVenlY
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Wymienilem swiece, tylny zacisk hamulcowy, dywaniki i reduktor w LPG. Poza tym bez problemow. Czworka za ten zacisk - a raczej jego upierdliwa naprawe.
~JEFFIK
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
nigdy mi się nie przytrafiły, (odpukać) poprostu warto szukać zadbanych safranek,
~CHRISS
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
z tym troszke lepiej silnik jak dzwon
~marcinmlynski@poczta.onet.pl
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
słabe łożyska tylnych kół,drogi element bo łączony z piastą
~krasz@ecl.net.pl 604 137 603
drobiazgi zawieszenia, pompa hamulcowa
~jedyla@op.pl
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Jeszcze nic się nie stało.