Lista ocen Renault Safrane I 3.0 V6 170KM 125kW 1992-1996 (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MiKaeL
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
idealne na Polskie drogiale ciekawe na jak długo ?? :) jeszcze nie miałem problemów ale wydaje mi się że po tej zimie trzeba bedzie gruntownie sprawdzić podwozie :) Moje autko posiada pneumatyczne zawieszenie wiec można sobie dowolnie regulować wysokość przeswitu oraz miękkość naprawde fajna sprawa :)
~Furby
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Niesamowite trzymanie się drogi oraz prowadzenie. Jezdzilem wieloma samochodami równiez ze sportowymi zawieszeniami, Safrane nie ma sie czego wstydzic...
~zniesmaczony
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
to najwieksza i chyba jedyna zaleta samochodu, jednak w porownaniu z moim wczesniejszym samochodem(Audi 100) tez nie jest to nic szczegolnego
~Mateo
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Aktywne wspomaganie na plus przy manewrowaniu. U mnie padła pompa wspomagania i to jedyna usterka- nowa 250 złotych.
~JEFFIK
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
spisuje się świetnie na polskich dziurawych jezdniach, cześci też nie są już drogie a i zamienników jest dużo,
~Piotr Biegała - HeAVenlY
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Prowadzi sie bardzo dobrze, pewnie dla milosnikow sportowej jazdy jest zbyt miekko, ale ja w tym aucie cenie miekkosc.
~marcinmlynski@poczta.onet.pl
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
gumy w wahaczach powinny więcej wytrzymywać, słabe sworznie, liche łożyska w Mcpersonach
~daroot@tlen.pl
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Po prostu nic dodac, nic ujac.. Nie jezdzilem jeszcze w takim komforcie
~Sławek
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
Aktywne zawieszenie, na ustawieniu sportowym idzie jak przyklejony
~Igor
Hatchback 3.0 V6 170KM 125kW
to jest to co lubie wygoda, komfort i cisza nie to co w bmw