Lista ocen Renault Safrane II (37) - Widoczność

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~witoldk@poczta.wp.pl
Hatchback 2.2 TD 115KM 85kW
Dość przyzwoicie, ale za szerokie słupki z lewej i prawej strony przedniej szyby. Do tyłu zdecydowanie gorzej - wysoki kufer i jeszcze na dodatek zamontowałem spojler. Duże gabaryty i wysoko biegnąca linia bagażnika utrudniają manewry cofania - oczywiście jest to kwestia wprawy. Zalecane cofanie na lusterka wsteczne - szczególnie prawe. Po zamontowaniu sonaru cofania można cofać z dokładnością centymetrów.
~Michal
Hatchback 2.0 16V 138KM 101kW
Bez czujnika parkowania lepiej parkować go tylko przodem. Ja jak parkuję tyłem to albo na lusterka (jak się da), albo otwieram drzwi i patrze ile mam jeszcze miejsca. Szyba z przodu to rewelacja dla chcących jeździć szybko. Jedzie się 150-160 km/h, a i tak się tego nie czuje.
~Kedar
Hatchback 2.5 20V 168KM 124kW
Widoczność jest dobra do przodu. Do tyłu troszkę gorzej. Pomagają czujniki parkowania, bo nawet, gdy wydaje się, że do auta stojącego za nami jest mało miejsca zostaje jeszcze co najmniej 1,5 m. Widoczność na boki dobra.
~Waszko
Hatchback 3.0 24V 194KM 143kW
Do przodu jest dobrze, aczkolwiek słupki trochę przeszkadzają. Do tyłu, tragedia, wysoka dupcia i małe lusterka zewnętrzne. Polecam montaż czujników parkowania.
~Dynika
Hatchback 2.5 20V 168KM 124kW
Duże okna, lusterko obniżające się na biegu wstecznym. Manewrowanie może jedynie utrudniać zwis przedni, choć tragedii nie ma.
~Jar
Hatchback 3.0 24V 194KM 143kW
To zdecydowanie najsilniejsza strona tego auta. Komfortowe zawieszenie, bardzo wygodne fotele. Autem można podróżować bez zmęczenia
~S. W.
~MJT
Hatchback 2.2 TD 115KM 85kW
można powiedzieć,że bardzo dobra, trzeba się tylko przyzwyczić do dużego gabarytu auta.
~blazejgra@wp.pl
Hatchback 2.0 16V 138KM 101kW
tył: głównie na lusterka, przód: czasami trzeba wychylić się za poprzeczkę, generalnie mi nie przeszkadza.
~dancefan@op.pl Łódź
Hatchback 2.0 16V 138KM 101kW
Bardzo dobra widocznośc do przodu i na boki. Trochę gorsza do tyłu, ale wiadomo, wszystkie liftbaki tak mają