Lista ocen Renault Scenic I Minivan 1.6 i 90KM 66kW 1996-1999 (40) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~www.lodyga16.16@o2.pl
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Za tę cenę na prawdę nie ma czego wymagać, to nie jest nowy samochód, i czasami takie sprawy jak uszkodzona uszczelka pod głowicą się zdarzają... Na prawdę polecam ten samochód, nie kupujcie pozajeżdżanych Vw, Seatów i Opli, nie sugerujcie się marką ale stanem auta...
~th_omas
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
ceny na szczęście nie są wygórowane - komplet amorów na tył (wrzesień 2009) to koszt 240 zł - wymiana banalnie prosta - francuz wcale nie jest drogim autem - teraz jeżdżę już czwartym żabojadem (laguna) i coś na ten temat mogę powiedzieć
~RoN
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Za niewielkie pieniądze dostajemy nieźle wyposażone auto, w którym psują się pierdoły i zawsze dowozi człowieka z punktu A do B. Na rdzewiejące progi można przymykać oko dopóki znoszą podnoszenie na podnośniku.
~Juwe
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
To zależy od serwisu, na częściach oryginalnych trochę drogo. Nie polecam egzemplarzy starszych i do przebiegów powyżej 15 tys rocznie. Ogółnie dobry model jak się mało jeździ. Byłem pierwszym właścicielem.
~jacekchoj1
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
jak na vana to oszczedne auto na lpg trasa KALISZ-KATOWICE-KATOWICE-KALISZ wyniosła 580km przy sredniej ok 90-100km/h spalił 50 litrów lpg koszt wyjazdu wyniósłok 110zł
~NIE POLECAM !!!!
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Cena nie jest zbyt wygórowana ale zastanowił bym się czy warto kupić taki niewypał renault , kompletne dno , jechałem nim do berlina i wrócił na lawecie silnik nawalił
~AS
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Dla mnie bardzo dobre rodzinne auto, nie do jazdy sportowej, ale wiele innych samochodów potrafię zostawić przy ruszaniu na światłach.
~Yodman jareczq@wp.pl
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
jestem II wlascicielem, kupilem go po rewelacyjnej cenie takze nie moge w tym miescu sie wypowiadac. W moim przypadku ten stosunek wypada doskonale
~PINIO 07
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
NOWY BARDZO DROGI DLA LUDZI ZAMOŻNYCH.DLA MNIEJ ZAMOŻNYCH POLECAM UŻYWANY--SAM KUPIŁEM,JEŻDŻĘ,NIE NAŻEKAMI JESTEM ZADOWOLONY.
Dziennik kosztów dla Renault Scenic I Minivan 1.6 i 90KM 66kW
7,9
9,5
~misha997@tlen.pl
Minivan 1.6 i 90KM 66kW
Scenici można kupic już za 30 tyś zł a zwykle otrzyamy samochód dobrze wyposażony, niezywkle przestronny oraz komfortowy
Renault Scenic I Minivan