Oceny Renault Scenic I Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW 2000-2003

Renault Scenic I Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW 2000-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Scenic I Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW 2000-2003

~TomekJac
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
Prowadzenie jak to Van - troszkę miękki i buja. Ale za to wygoda bardzo wysoko oceniam. Silnik - ok, bez fajerwerków, wkurza mnie w tym 80 DTi skrzynia biegów, która jak na diesla jest krótka. Na co zwrócić uwagę? Na podwozie - lubi gnić, radzę nie kupować fury, jeśli nie będziecie mogli spodu zobaczyć. I koniecznie rozrząd sprawdzić - mi pasek przeskoczył, koszt - 1700 zł. Ogólnie, ktoś chce mieć fajnego minivana, to polecam. Jeśli...
~magg
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
Ogólnie świetne autko rodzinne, wielu naszych znjomych kupiło je po obejrzeniu go sobie u nas. Dla 4-osobowej rodziny naprawdę SUPER:)
4,1
~janek M.
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
za mały schowek z przodu przed pasażerem, brak podłokietnika z przodu, niewygodny dostęp do bezpieczników. Brak regulacji zagłówków. Błyckawicznie można złożyć lub wymontować tylne fotele (Ergonomia)
~Janek(48)
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
W ciągu dwóch lat eksploatacji(35000 km.)wymieniłem tylko termostat (79zł)i korektor świeteł mijania w prawym reflektorze (125 zł).Silnik pali na dotyk na zimno i po rozgrzaniu (Silnik)
~Gebels.
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
doskonałe auto rodzinne i nie tylko.POLECAM.
~Grzesp
Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
Trzeba kontorlowac naciąg paska osprzętu. Zdarzają sie awarie sprzęgiłka alternatora co może doprowadzić do uszkodzenia silnika. (Bezawaryjność (poważne usterki))
Dziennik kosztów dla Renault Scenic I Minivan 1.9 dTi 80KM 59kW
Renault Scenic I Minivan