Lista ocen Renault Scenic I (840)

3,5
~wotr202@wp.pl
Minivan 2.0 i 16V 140KM 103kW
Moja ocena może trochę wypaczać obraz samochodu, jestem jego 4 właścicielem i może dlatego stan techniczny pozostawiał wiele do życzenia. Chciałbym spróbować scenica w lepszym stanie ale napewno z takim silnikiem.Być moze moje zadowolenie byłoby duuuuuuuużo większe.
3,8
~filip
RX4 1.9 dCi 105KM 77kW
Uniwersalne auto, dość oszczędne. Fajna wersja wszystkomająca SporWay. Przyjemne materiały. Wyposażenie działa w 100%. Dużo za niego dałem, bo wychodzę z założenia, że rocznik nie ma znaczenia a stan - ogromne...
~totalnie wkurzony
RX4 2.0 i 140KM 103kW
pewnie są auta jeszcze gorsze, ale Renault to SYF!, jest to moje pierwsze i ostatnie reno, kiedyś matula miała 19-tke, sypała sie strasznie, ale ja chciałem być mądrzejszy- myśle sobie, miała auto sprowadzane po 2 właścicielach to sama sobie winna, ja wziąłem z salonu i co? TRAGEDIA!!!
~Marshall1
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Silnik jest ok, nie moge narzekac, ze nie jest za mocny, bo widzialy galy co braly. Niezawodnosc jak najbardziej ok, nigdy mnie nie zawiodl, nie zgasl. Twierdzi sie, ze te auta mialy slabe turbiny, ze padaly. Mi nigdy nie padla, a przejechalem tym autem 30 tys km w jego starym okresie uzytkowania (mial 222 tys km kiedy go kupilem w Holandii). Poza tym, lalem paliwo i jazda. (Silnik)
4,1
~MarcinD_
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
No cóż, przesiadłem się z samochodu słabszego o połowę... Jak dla mnie silnik naprawdę dobry, w tym nadwoziu radzi sobie bardzo dobrze, zarówno w mieście, jak i w trasie. (Silnik)
4,1
~tobiasze@go2.pl
Minivan 2.0 i 115KM 85kW
auto godne polecenia. Poprzednoi jeździłem japończykami ( 2 hondy ) i to jest mój pierwszy francuz. Zmieniłem zdanie co do żabojadów, robią niezłe auta
~MaciejZoltowski
Minivan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Ogólna ocena dobra, choć do ideału brakuje dużo. Jednak jak na auto z 1999 roku naprawdę nie mogę narzekać, więc solidna 4 się należy. Na zdecydowany plus klimatyzacja, łatwość obsługi i wygląd, na minus jednak silnik.
3,8
~grzegosław
Minivan 1.8 16V 116KM 85kW
Auto jak na swoją cenę nie powala jakością wykonania ani komfortem, ale decydując się na jego zakup nikt nie oczekuje fajerwerków, tylko w miarę dobrego samochodu za w miarę niską cenę.
~Y
Minivan 1.9 dCi 105KM 77kW
Najlepsze auto jakie miałem przyjemność posiadać. Średnio nadaje się do przewożenia ładunków o dużych wymiarach (skomplikowany demontaż kratki), za to jest idealny do podróży (komfort dla pięciu osób). Przejechał właśnie z trzema osobami i dużym ładunkiem niemalże 3300 km bez przerwy i nikt z pasażerów nie narzekał na niewygodę.
Dziennik kosztów dla Renault Scenic I
6,6
9,2
8,2
10,5
~Tomek setunia_1969@vp.pl
Minivan 1.9 dTi 98KM 72kW
Kupiłem go rok temu z przebiegiem 141000km. Teraz ma 153000km.Wymieniłem w tym czasie tylne tarcze hamulcowe z łozyskami i klockami i teraz mam do wymiany tylne silentblocki belki skrętnej. Uwaga! Przy zakupie koniecznie sprawdzić stan tych elementów - to dość kosztowne rzeczy - razem z robocizną koszt tej zabawy to ponad 1000pln. Z tym, ze nie liczę tego jako usterki, lecz normalne zużycie.