Oceny Renault Scenic I RX4 2.0 i 140KM 103kW 1999-2003

Renault Scenic I RX4 2.0 i 140KM 103kW 1999-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Scenic I RX4 2.0 i 140KM 103kW 1999-2003

~hanskloss2004@yahoo.com
RX4 2.0 i 140KM 103kW
O wadach napisałem niżej, w punktach. Teraz zalety. Auto przy zakupie w 2001 roku kosztowało ponad 100 tys zł. Dziś, po 8 latach, mające na koncie 118 tys km przebiegu i po dokonaniu przez poprzedniego wlasciciela inwestycji w postaci wymiany wału napędowego na rozbieralny, kosztowało 18 tys. Jak dla mnie, zwykłego zjadacza chleba, żonatego, z jednym dzieckiem, o dochodach rodziny w okolicach 5-6k, lubiącego 2, 3 dniowe wypady w góry raz w...
~Markus
RX4 2.0 i 140KM 103kW
Auto można kupić za ułamek tego co kosztowało kiedyś. Za 7000 zł masz funkcjonalnego suva z 4 napędem, dobrym silnikiem, wygodnym wnętrzem palącego 8 litrów na 100km. Są mankamenty w postaci eksploatacji napędu który jak się zepsuje potrafi trochę kosztować ale jest możliwość jego przerobienia co znacząco zmniejsza koszty.
~yari
RX4 2.0 i 140KM 103kW
auto polecam, ze wzgledu na swoj wyglad, funkcjonalne wnetrze jak i nieprzeciene umiejetnosci (no jeszcze nie wjechalem w takie miejsce, z ktorego nie wyjechalbym ;) a na zime w miescie i poza miastem, bardzo siii
3,8
~mmmw_w@poczta.onet.pl
RX4 2.0 i 140KM 103kW
auto przyjazne, ekonomiczne jak na benzynę 2l, nie stwarza większych problemów (porównanie do VW Passata, Golfa, Peugeota 405). Nie przeciążać z uwagi na wadę mocowania tylnych amortyzatorów ! Komfortowe przy długich trasch. Troche za miękkie zawieszenie.
3,6
~Jarek
RX4 2.0 i 140KM 103kW
Auto śwetnie sprawdza się w zimie. Mieszkam trochę w Krakowei trochę w Zakopanem i na takie krążenie jest super. Tylny napęd włącza się w sposób nieutrudniający życia kierowcy. Auto raczej średnio nadaje się na dłuzsze trasy międzymiastowe ze względu na hałas i zużycie paliwa. Typowy SUV o zgrabnym ponadczasowym wyglądzie i całkiem sporych wymiarach wnętrza (bagażnik też jest OK).
~totalnie wkurzony
RX4 2.0 i 140KM 103kW
pewnie są auta jeszcze gorsze, ale Renault to SYF!, jest to moje pierwsze i ostatnie reno, kiedyś matula miała 19-tke, sypała sie strasznie, ale ja chciałem być mądrzejszy- myśle sobie, miała auto sprowadzane po 2 właścicielach to sama sobie winna, ja wziąłem z salonu i co? TRAGEDIA!!!
~Lechu
RX4 2.0 i 140KM 103kW
jestem drugim włascicielem scenica i jestem pod wrazeniem; mam trojke dzieci i jest to idealny samochod dla 5-osobowej rodziny; z wad wymienię głośny wentylator nawiewu; silnik 2000 wydaje sie idealny do tego samochodu
~kk62@interia.pl
RX4 2.0 i 140KM 103kW
3 w jednym to właściwe określnie. Funkcjonalny, komfortowy i szybki. Idealny typ samochodu dla kogoś kto wozi rodzinę. Nawet jeśli nie to można wyjąc foteliki tylne i wrzucić np 3 rowery + bagaże. Jest to minivan ale na podjazdach musiałem strąbić już niejednego Passata czy opla bo wloką się lewym pasem i blokują ruch.
~tymonm@op.pl
RX4 2.0 i 140KM 103kW
Przesiadłem się z Opla Tigry, po krótkim "szoku" co do wielkości teraz jeżdzi mi się rewelacyjnie. Auto kupiłem w grudniu i miałem okazję sprawdzić zalety napędu 4X4. Na śliskim jedzie się rewelacyjnie pomimo tego że nie jeździłem na zimowych oponach. Start rewelacja, z hamowaniem gorzej. Myślę, że w tym przypadku zimówki by pomogły. Przejechałem dopiero 3 tys. km, ale już teraz widzę, że do tego typu samochodów mogę się przyzwyczaić.
~LuiM@poczta.fm
RX4 2.0 i 140KM 103kW
o taki samochód mi chodziło, mój brat ma też scenica i potwierdza że fura jest odlotowa, czekam na scenica II żeby zobaczyć czy nie warto byłoby sie przesiąść ale i tak ten model uważam za strzał w 10 !!! wahającym się doradzam zakup - bedziecie zadowoleni !!!
Renault Scenic I RX4