Lista ocen Renault Scenic II (162) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 220 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~vibes
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
W tej kwestii jest nieźle. Samochód dla zwykłego Kowalskiego, całkiem przyzwoity i niedrogi. Na pewno zadowoli 4 osobową rodzinę podczas wypadu na narty czy nad morze.
~sylwio
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Chyba nie spotykany w innych markach kolosalny spadek wartości w ciągu pierwszych 3 lat eksploatacji.Zapłaciłem 106000 zł.,po 3ipół latach wartość tego modelu to ok.32000
~Mati
Minivan 2.0 i 16V T 163KM 120kW
Ma kilka swoich bolączek standarowych dla tego modelu. Ceny akurat mojej wersji są dość wysokie, ale ogólnie samochód jest przystępnycenowo
~Renata
Minivan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Bardzo bogate wyposażenie w atrakcyjnej cenie- Zafira z tego samego roku będzie kosztować około 2000zł więcej a wyposażenie ma biedniejsze i grozi Zafirze rdza
~xiveris
Minivan 1.5 dCi 101KM 74kW
Renault szybko tanieją, więc używane można kupić w miarę dobrej cenie w porównaniu z innymi markami. Oczywiście trzeba uważać , ponieważ różnie można trafić
~gwito
Minivan 1.6 i 16V 115KM 85kW
Stsunkowo tanie auto jak na wyposazenie i komfort oraz przede wszystkim bezpieczenstwo. Trwale nadwozie brak korozji. Niskie koszty eksploatacji.
~Darek
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Jest OK. Nowe auta kosztują dużo, ale tak wykonane są warte swojej ceny. Mój kosztował niewiele a i tak za dobre traktowanie odpłacił bezawaryjną jazdą.
~M.Uspokojony
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
dobrze ,choc moj slabo jest wyposazony i w srodku jakos tak slabo i nudno bo to wersja najtansza alize, coz ale to widzialem i nie mam czego sie teraz czepiac
~rutek
Minivan 1.5 dCi 80KM 59kW
3 lata temu kupilem go za 23000tys. zl. wtedy nie bylo godnej konkurencji. auto ladne i dobrze wyposazone. co najwazniejsze nic sie nie psuje.
Dziennik kosztów dla Renault Scenic II
6,2
9,4
10,6
~adella
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Ładny zgrabny rodzinny samochód za przyzwoitą cenę, jakość 4+ lub 5-. Polecam model po lifcie od 2007r pozbawiony \"chorób wieku dziecięcego\".