Lista ocen Renault Scenic II 1.5 dCi 105KM 77kW 2003-2009 (31)

~dinn
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Idealny pojazd dla rodziny szukajacej taniego, ekonomicznego pojazdu o nieprzecietnym wyposazeniu. Silnik 1.5 dCi o mocy 106 KM daje sobie rade z tym nadwoziem, przy tym spalanie jest naprawde niskie. Wyposazenie jest bardziej niz pelne: pelna skorzana tapicerka z podgrzewaniem przednich foteli, ksenonowe reflektory, automatyczny hamulec reczny, automatyczna klimatyzacja, karta hands free, panoramiczny szklany dach, czujniki parkowania, ESP,...
~MGW
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Mimo drobnych mankamentów daję -5. Jestem z rodziną zadowolony z tego wyboru. Za rozsądne (dla mnie)pieniądze mam obszerne auto do którego na ostatnich wakacjach spakowałem łóżeczko turystyczne dwie walizki, jedną torbę, leżaczek i inne drobiazgi. Dziecko z i do fotelika można włożyć/wyjąć bez najmniejszego problemu. Drzwi krótsze niż w innych nie vanowanych autach co ceni się na przysklepowych parkingach. Poza tym na parkingach dobrze się...
~Marcin Scenic II 1,5 DCI
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Świetny samochód dla rodziny, która szuka ekonomicznego taniego w utrzymaniu samochodu. Przeglądy co 30000 i do ceny przeglądów w ASO można się dogadać. Części zamienne również można znaleźć dużo taniej, tylko trzeba szukać poza ASO.
3,8
~AgaM
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Uwielbiam system bezkluczykowy! Najlepszy gadżet dla zapominalskiej kobiety z zakupami :-)))
~A&M
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Jeżeli chodzi o całokształt to poleciłbym samochód innym i gdybym miał okazję zakupić nowszą wersję tego modelu najprawdopodobniej był z tej okazji skorzystał.
3,3
~rayen@interia.pl
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Auto STANOWCZO ZBYT AWARYJNE, odradzam zakup. Bardzo wygodne, ciche i wyposażone jak MPV z górnej półki cenowej. Niestety - niska cena - to wysoka awaryjność. Na szczęście auto wykończono bardzo dobrej jakości materiałami.
~adella
Mimo paru wad i usterek ocena 5-. Ten minus to za drobiazgi
~Adas
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Po wlaczeniu klimy trochę mulowaty, spoko spalanie przecietnie 7 litrow w trasie 5, (Silnik)
~andrzej102
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Kupiłem samochód z przebiegiem 100 000 km. Przez 9 lat zrobiłem nim kolejne 120 tys. i powiem, że jestem zadowolony z samochodu. Jak do tej pory jeszcze się nie znudził i nie zawiódł w trasie. Bardzo wygodne i oszczędne autko.
~Tadek
Minivan 1.5 dCi 105KM 77kW
Bardzo przemyślany w każdym calu. Wysoko się siedzi co przekłada się na doskonałą widoczność. Mnóstwo schowków, regulowane wszystkie fotele, rolety w tylnych drzwiach, których nie ma ubogi Mercedes.