Lista ocen Renault Scenic II 1.9 dCi 120KM 88kW 2003-2009 (45) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sylwio
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Chyba nie spotykany w innych markach kolosalny spadek wartości w ciągu pierwszych 3 lat eksploatacji.Zapłaciłem 106000 zł.,po 3ipół latach wartość tego modelu to ok.32000
~Darek
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Jest OK. Nowe auta kosztują dużo, ale tak wykonane są warte swojej ceny. Mój kosztował niewiele a i tak za dobre traktowanie odpłacił bezawaryjną jazdą.
~sławek
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Cena jest chyba największym utrudnieniem w zakupie tego auta, ale z drugiej strony stanowi potwierdzenie starej tezy, że nie ma nic za darmo.
~tees44
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
jak renault to diesla. wiadomo kosztuje drozej, moj kosztowal 8 tys. drozej od takiego samego w beznynie, ale obecnie wiem ze warto bylo.
~Lekarz
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
kupiłem tanio więc mi się opłacało, części nie są drogie (tym bardziej że kupowałem tylko części eksploatacyjne) oprócz wycieraczek około 200 pln za komplet.
~kombayn
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Jest nieźle, chociaż gdyby chcieć utrzymać auto w nienagannym stanie, naprawiając wszystkie drobnostki to mogłoby być niewesoło.
~Xawer197
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Duzo bajerow, super wyposazenie w standardzie- nie mniej jednak czeste awarie przeroznych pierdół psuja ocene.
~Viniu
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Plusem jest to, że auto można tanio kupić, ale niestety minusem to, że równie tanio go sprzedaż, a w międzyczasie sporo zainwestujesz.
~feodor
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Auto, ktore dość szybko traci na wartości. W swojej klasie jedno z najtańszych jeśli spojrzymy na używane siedmiolatki
~Grzegorz
Minivan 1.9 dCi 120KM 88kW
Trudno jest to ocenić. Jak naprawiać, to po całości ze sporym kosztem, i się cieszyć samochodem na dłużej