Oceny Renault Scenic III Minivan

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Scenic III Minivan

~Pck38
Minivan Energy dCi 130KM 96kW
Auto wygodne, pakowne i dobrze wyposażone zakupione w cenie średniej wersji niemieckiej konkurencji, do tego ładne z zewnątrz i w środku. Z aut coupe przesiadłem się do minivana i o dziwo jest mi z tym o wiele lepiej.
4,1
~Michał
Minivan dCi 110KM 81kW
Jestem drugim włascicielem auta. Kupiłem go jako pięciolatka od aso (ktoś oddał w rozliczeniu) z przebiegiem 145tys kilometrów. Auto poprawne,bardzo fajne dla rodziny. Wersja dynamique tomtom, wyposażenie takie sobie,navi,"pół skóry" (o ile ten skaj można nazwać skórą),manualna klima,ledy do jazdy dziennej,felgi 17calowe.Polecam kupić auto pewne,z historia serwisową. Naprawde mechanicznie są to auta dopracowane . Nie bez powodu NIssan czy...
~Sławek
Minivan 1.2 Energy TCe 115KM 85kW
Bardzo dobry wybór, jeżeli szukamy samochodu dla rodziny 2+2 z okazjonalnym przewozem dodatkowych osób (posiadam wersję siedmiomiejscową). Scenic jest wygodny. Plecy nie bolą nawet po 600km podróży. Trzy oddzielne fotele w drugim rzędzie dają komfort nawet przy montażu dwóch fotelików dla dzieci. Trzy foteliki też się zmieszczą. Fotele w drugim rzędzie można indywidualnie przesuwać. W trzecim rzędzie może nawet usiąść osoba dorosła.
~Paweł
Minivan 1.2 Energy TCe 130KM 96kW
Poprawne i niezawodne auto. Mogę jedynie mu zarzucić to, że nie wzbudza u mnie emocji. Przyspiesza błyskawicznie acz niezauważalnie, po naszych droga płynie nie wymagając ciągłej korekty toru jazdy. W środku CISZA !!! - naprawdę po wielu setkach kilometrów zmęczenie na poziomie "0". Ilość miejsca dla rodziny 2+2 wystarczająca z dużym plusem (obojętnie czy wyjazd letni, czy zimowy)
~Benek41404
Minivan 1.6 16V 110KM 81kW
Samochód zapewniający pasażerom dobry komfort podróżowania, szczególnie tym podróżującym z przodu. Przy wymiarach auta kompaktowego prowadzący ma wrażenie że podróżujemy pojazdem wiele większym. Samochód bardzo wygodny do długich podróży jak i do jazdy miejskiej. Polecam dla osób które mają problemy z kręgosłupem. Niezliczona ilość schowków pozwalających na pochowanie drobnych rzeczy które powinny jeździć z nami na co dzień.
~Maciej
Minivan 1.6 16V 110KM 81kW
Auto świetnie dopracowane pod względem użytkowym. Doskonale sprawdza się jako auto dla właściciela niedużej firmy oraz samochód rodzinny. Pierwsze wrażenia po przejechaniu w 2 tygodnie 1200 km: strzał w 10
~Wojciech G.
Minivan 1.5 dCi 110KM 81kW
Naprawdę udane auto. Trochę zbyt dużo kocich kształtów. Kupiłem nowy w salonie, sprzedałem po 3 latach ze względu na bardzo twardy pedał sprzęgła.
~Tb
Minivan 1.2 Energy TCe 115KM 85kW
Walory funkcjonalne przeważają nad wadami :) To drugi Scenic, więc dobrze znać swojego wroga.
~gorbi13
Minivan dCi 110KM 81kW
Jeszcze lepszy niż Scenic II
~Kiczkol
Minivan Energy TCe 130KM 96kW
Awaryjny co 25 tys wymiana łańcucha rozrządu porażka (Silnik)
Renault Scenic III Minivan