Lista ocen Renault Talisman (53) - Widoczność

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Warszawiak
Sedan 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
Nie wiem co tu napisać, normalnie szyba z przodu i szyby z boku. Jedyne miejsce gdzie jest kiepska widoczność to prawa tył od strony kierowcy, ale idzie się do tego przyzwyczaić - w zasadzie taki jest trochę urok sedanów.
~Paweł
Kombi 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Kiepska widoczność z tyłu dla wersji kombi oraz z przodu - wielgachny panel lusterka z systemem wizyjnym zasłania sporą część przedniej szyby, szerokie przednie słupki ograniczają widoczność
~Zenon
Sedan Facelifting 2.0 Blue dCi 200KM 147kW
Jestem przyzwyczajony do sedanów, więc jak na sedana b.dobrze. Pomaga kamera i czujniki cofania. Lusterka ok. O, zapomiałbym o wyświetlaczu Head up - wyświetla dużo i dobrze.
~Mariusz
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Bardzo dobra. Czujniki w aucie naprawdę pomagają kamera wsteczną daje radę ale trzeba się do tego przyzwyczaić. Rewelacyjny aktywny tempomat bardzo ułatwia poruszanie się autem.
~Maksymilian Wiatrowski
Kombi 1.6 Energy dCi 160KM 118kW
Linia dachu opada ku tyłowi i dlatego tylna szyba jest mocno zmniejszona co ogranicza widoczność ale pamiętajmy że mamy kamerę cofania która jest chyba żartem :D
~Paweł
Kombi 1.6 Energy TCe 149KM 110kW
Fabrycznie niedziałająca klimatyzacja, fabrycznie niedziałający zestaw hands-free, błędne wskazania komputera pokładowego (samochód jest już po upgradzie oprogramowania)
~Niko
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Pomimo małych okien widać bardzo dużo. Spore lusterka nie ograniczają widoku z boków ani z tyłu. Jedynie przydałby się panoramiczny dach :)
~Łukasz
Sedan 1.6 Energy TCe 200KM 147kW
Auto prze prze wygodne. Jeździłem różnymi autami, nawet klasy premium, ale mikkość i płyność bajka, co z resztą 99% filmów youtube twierdzi.
~Łukasz
Dziennik kosztów dla Renault Talisman
8,4
~Filippo
Sedan 1.6 Energy dCi 130KM 96kW
kamera cofania to bajka bez niej i czujników trudny do zaparkowania dość dobry promień skrętu nie ma wycieraczki tylnej szyby co jest czasem problemem